Performax PR-92

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
Tarama Hızı:
200 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:

Performax PR-92 Fiyatları

Performax Pr-92 2d Barkod Okuyucu Siyah

Satıcı: teknoraks | 4 yorum

3.185,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3185.66
Performax Pr-92 Kablosuz Karekod 1D/2D Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

3.025,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

2 3025.00
Performax Pr92 2D Karekod, Usb Kablosuz Wıfi + Batarya+ Cradle+ Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: nepalbilişim

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 3099.00
Performax PR-92 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

3.134,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 3134.57
Performax PR-92 2D Karekod Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: ramazanmutlu

3.146,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 3146.35
PERFORMAX 2D Imager PR92 Wlan (Kablosuz) El Tipi Karekod Okuyucu Cradle.Ayak 100metre mesafeye kadar

Satıcı: onlinealisverisyap

3.100,32 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 3110.32
Performax PR-92 2D Karekod Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: zmteknoloji

3.168,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 3168.06
Performax PR-92 2D Karekod Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Nepal Bilişim

3.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3229.00
Performax PR-92 2D Karekod Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: ramazanmutlu

3.268,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 3268.94
Performax PR-92 2D Karekod Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Nepal Bilişim

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 3299.00
Performax PR-92 2D Karekod Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: netsipariş

3.314,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 3314.65
Performax PR-92 2D Karekod Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Mod Teknoloji

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 3399.00
Performax PR-92 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis

3.515,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 3515.33
Performax Barkod Okuyucu 2d Kablosuz Imager Pr-92

Satıcı: bilgepazar | 3 yorum

3.623,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 3623.16
PERFORMAX PR-92 2D KABLOSUZ(WIFI) BARKOD OKUYUCU+STAND+SENSORLU OKUMA 4.130,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

15 4140

Performax PR-92 Fiyat Geçmişi

Performax PR-92 Temel Özellikleri

200 Tarama/sn

Performax PR-92 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP54
• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Hızı 200 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 30 cm
• Kablosuz Menzil 100 m
• Pil Kapasitesi 1000 mAh

TASARIM

• Ağırlık 415 gr
• Genişlik 107 mm
• Yükseklik 227 mm
• Derinlik 138 mm

Performax PR-92 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.