Perkon PS30

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
100 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:

Perkon PS30 Fiyatları

PERKON PS30 Lazer 1D Kablolu Ayaklı Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.650,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1660.2
PERKON PS30 Lazer 1D Kablolu Ayaklı Barkod Okuyucu

Satıcı: ZmTeknoloji

1.669,86 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1679.86
PERKON PS30 1D LAZER KABLOLU BARKOD OKUYUCU

Satıcı: netsipariş

1.775,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1775.66
Perkon Ps30 Lazer 1D Kablolu Ayaklı Barkod Okuyucu

Satıcı: ZmTeknoloji

1.776,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 1776.30
Perkon Ps30 Lazer 1D Kablolu Ayaklı Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1795.00
Perkon PS30 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

1.805,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 1805.90
PERKON PS30 1D LAZER KABLOLU BARKOD OKUYUCU

Satıcı: LowellTeknoloji

1.841,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 1841.46
Perkon PS30 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis

1.904,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 1904.36
Perkon Ps30 El Tipi Barkod Okuyucu (Kablolu)

Satıcı: METİNKÖSEBİLİŞİM

1.913,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 1913.50
Vobotek Teknoloji Perkon PS30 1d Lazer Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: kuralay

1.924,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 1924.26
Perkon PS30 1D Lazer Kablolu Usb Barkod OKuyucu + Stand

Satıcı: Lowell Teknoloji | 1 yorum

1.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 1959.00
Perkon Ps30 El Tipi Barkod Okuyucu (Kablolu)

Satıcı: sanaluygun55

2.115,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 2115.44

Perkon PS30 Fiyat Geçmişi

Perkon PS30 Temel Özellikleri

1D
100 Tarama/sn

Perkon PS30 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Işık Kaynağı 630 nm
• Tarama Hızı 100 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 60 cm

Perkon PS30 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.