Perkon SP610

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:

Perkon SP610 Fiyatları

Perkon Spıder SP-610 Kablolu Barkod Okuyucu 2D/QR Kod Uyumu ile Güvenilir Okuma

Satıcı: ÖZKARMAN | 25 yorum

3.465,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 3465.00
Perkon Spider Sp610 Usb 1D-2D (Karekod) Okuyucu

Satıcı: hubitx

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3299.00
Perkon Spider SP-610 2D Kablolu Barkod Okuyucu 3.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3419.00
Perkon Spider SP610 El Tipi Kablolu Barkod Okuyucu 2D Karekod Özellikli Siyah Renk

Satıcı: teknoraks | 168 yorum

3.543,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 3543.00
PERKON SPIDER SP610 AYAĞI

Satıcı: incehesap

3.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 3559.00
PERKON SPIDER SP610 USB 1D-2D (Karekod) Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

3.567,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 3577
Perkon Spider Sp610 Usb 1D-2D (Karekod) Okuyucu

Satıcı: teknoraks

3.594,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 3594.71
Perkon Spider SP610 1D/2D USB Karekod Kablolu Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: LowellTeknoloji

3.608,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 3608.66
Perkon Spider SP610 1D/2D USB Karekod Kablolu Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.675,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 3675.33
Perkon SP610 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Smallman

4.030,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 4030.60
PERKON SPIDER SP610 2D KAREKOD KABLOLU USB BARKOD OKUYUCU+STAND

Satıcı: YEDİGÜN STORE

4.657,65 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4667.65
PERKON SPIDER SP610 2D KAREKOD KABLOLU USB BARKOD OKUYUCU+STAND

Satıcı: ACF Teknoloji

4.769,49 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 4779.49
Perkon Spıder Sp610 Usb 1D-2D (Karekod) Okuyucu (Ayak Dahil)

Satıcı: TEKNOFS

11.231,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 11231.40

Perkon SP610 Fiyat Geçmişi

Perkon SP610 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP52

TASARIM

• Ağırlık 132 gr

Perkon SP610 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.