Sunlux RH10

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Tarama Hızı:
60 Tarama/sn

Sunlux RH10 Fiyatları

Sunlux RH10 Kablolu Karekod 1D/2D Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis

1.061,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 1071.6
SUNLUX RH10, EL Tipi, Cmos, USB Kablolu, 2D Karekod, Barkod Okuyucu

Satıcı: Ptd Bilişim

1.053,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 1053.43
Sunlux Rh10 2d Karekod Kablolu Usb Barkod Okuyucu

Satıcı: zmteknoloji

1.062,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1062.67
Sunlux Rh10 2d Karekod Kablolu Usb Barkod Okuyucu

Satıcı: bilisim-pazar

1.066,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1066.57
Sunlux RH10 Kablolu 2D Karekod ve Barkod Okuyucu - YOK

Satıcı: 724alsak

1.069,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 1069.19
Sunlux Rh10 2d Karekod Kablolu Usb Barkod Okuyucu

Satıcı: netsipariş

1.075,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 1075.16
Sunlux RH10 Kablolu Karekod 1D/2D Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

1.088,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 1088.64
SUNLUX 2D RH10 USB El Tipi Karekod Okuyucu 1.046,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 1056.59
Sunlux RH10 2d Karekod Kablolu USB Barkod Okuyucu

Satıcı: INFOMARKET | 1 yorum

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1099.00
SUNLUX 2D RH10 USB El Tipi Karekod Okuyucu

Satıcı: ZmTeknoloji

1.049,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 1059.25
Sunlux Rh10 2d Karekod Kablolu Usb Barkod Okuyucu

Satıcı: hedefmarket

1.116,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 1116.45
SUNLUX RH10 KAREKOD BARKOD OKUYUCU (KABLOLU)

Satıcı: Kraft Online

1.147,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 1157.3
Sunlux RH10 Kablolu Karekod ve Barkod Okuyucu 1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1149.00

Sunlux RH10 Fiyat Geçmişi

Sunlux RH10 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP42
• Tarama Hızı 60 Tarama/sn
• Çözünürlük 640x480 piksel

TASARIM

• Ağırlık 175 gr
• Genişlik 64.4 mm
• Yükseklik 170.9 mm
• Derinlik 86.8 mm

DOKÜMAN

Sunlux RH10 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.