Sunlux XL-3610

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Tarama Mesafesi:

Sunlux XL-3610 Fiyatları

SUNLUX XL3610 Karekod (2D) USB El Tipi Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis

1.901,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 1911.8
Sunlux Xl3610 Karekod (2D) Usb El Tipi Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

1.836,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1836.50
Sunlux XL-3610 2D Karekod sb Kablolu Barkod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: netsipariş

1.881,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 1881.50
SUNLUX XL-3610, EL Tipi, Cmos, USB Kablolu, 1D ve 2D Karekod, Barkod Okuyucu (Ayaklı)

Satıcı: Ptd Bilişim

1.897,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 1897.77
Sunlux XL-3610 Kablolu USB 2D Karekod Barkod Okuyucu + Stand

Satıcı: zmteknoloji

1.906,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 1906.62
Sunlux Xl-3610 1D/2D Karekod Usb Kablolu Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.918,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1918.10
SUNLUX El 2D Imager XL-3610 USB El Tipi Karekod Okuyucu Ayaklı 1.878,66 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1888.66
Sunlux XL-3610 Kablolu USB 2D Karekod Barkod Okuyucu + Stand

Satıcı: Harcıalem

1.931,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 1931.85
SUNLUX El 2D Imager XL-3610 USB El Tipi Karekod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: onlinealisverisyap

1.890,44 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1900.44
Sunlux XL3610 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

1.945,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 1945.76
Sunlux XL3610 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.977,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1977.83
Sunlux El 2D Laser XL3610 USB El Tipi Barkod Okuyucu Ayaklı Barkod Okuyucu Laptop PC Uyumlu

Satıcı: Aison

2.008,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 2008.00
Sunlux XL3610 2D Karekod Usb Kablolu Barkod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 2059.00
Sunlux El 2D Laser XL3610 USB El Tipi Barkod Okuyucu Ayaklı Barkod Okuyucu Laptop PC Uyumlu

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 2059.00
Sunlux XL-3610 2d Kablolu Karekod Okuyucu

Satıcı: teknoraks | 1 yorum

2.073,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 2073.00

Sunlux XL-3610 Fiyat Geçmişi

Sunlux XL-3610 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Tarama Mesafesi 36 cm
• Çözünürlük 640x480 piksel

TASARIM

• Ağırlık 185 gr
• Genişlik 68 mm
• Yükseklik 163 mm
• Derinlik 80 mm

Sunlux XL-3610 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.