Sunlux XL-5500

Tarama Teknolojisi:
CCD
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
300 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:

Sunlux XL-5500 Fiyatları

Sunlux XL-5500 CCD USB Barkod Okuyucu

Satıcı: İndeoKurumsal

736,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 736.92
Sunlux XL5500 CCD Barkod Okuyucu

Satıcı: indeokurumsal

803,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 803.16
SUNLUX XL5500 CCD USB El Tipi Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

826,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 836
Sunlux XL-5500 El Tipi, Ccd, USB Kablolu, 1d Barkod Okuyucu

Satıcı: İndeoKurumsal | 8 yorum

828,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 828.00
Sunlux XL5500 CCD Usb Bağlantılı Barkod Okuyucu

Satıcı: indeokurumsal

828,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 828.00
Sunlux XL-5500 USB CCD Barkod Okuyucu

Satıcı: netsipariş

942,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 942.17
Sunlux XL-5500 CCD USB Barkod Okuyucu

Satıcı: zmteknoloji

943,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 943.31
Sunlux XL5500 CCD Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 945.00
SUNLUX XL5500 CCD El Tipi Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

913,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 923.09
Sunlux XL-5500 USB CCD Barkod Okuyucu

Satıcı: LowellTeknoloji

976,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 976.66
SUNLUX XL-5500, EL Tipi, CCD, USB Kablolu, 1D, Barkod Okuyucu 974,58 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 984.58
Sunlux XL5500 CCD Usb Bağlantılı Barkod Okuyucu

Satıcı: ASEMPİ

1.030,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

12 1030.41
Sunlux XL-5500 USB 1D Tek Çizgli CCD Kablolu Barkod Okuyucu 999,00 TL + 59,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 1009
Sunlux XL-5500 1d Ccd Barkod Okuyucu USB

Satıcı: hedefmarket

1.196,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

14 1196.55

Sunlux XL-5500 Fiyat Geçmişi

Sunlux XL-5500 Temel Özellikleri

CCD
Led
1D
300 Tarama/sn

Sunlux XL-5500 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP52
• Aydınlatma Işık Kaynağı 625 nm
• Tarama Hızı 300 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 30 cm

TASARIM

• Ağırlık 150 gr
• Genişlik 68 mm
• Yükseklik 170 mm
• Derinlik 98 mm

Sunlux XL-5500 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.