Sunlux XL-6200A (Kablolu)

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
100 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:
Dönme Açısı:
65 °
Eğim Açısı:
30 °

Sunlux XL-6200A (Kablolu) Fiyatları

Sunlux XL-6200A 1d Lazer Kablolu USB Barkod Okuyucu + Ayak Yüksek Performanslı Tarama Özellikleri

Satıcı: SNDavm

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 1000.00
Sunlux XL-6200A Kablolu 1D Lazer Barkod Okuyucu + Stand

Satıcı: hubitx

1.006,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 1006.00
Sunlux XL6200A 1D Lazer Kablolu Ayaklı Barkod Okuyucu

Satıcı: Hubitx

1.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 1030
Sunlux XL-6200A Kablolu 1D Lazer Barkod Okuyucu + Stand

Satıcı: bilisim-pazar

1.066,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 1066.57
Sunlux XL-6200A 1D Lazer Kablolu USB Barkod Okuyucu Ayak ile Yüksek Performanslı Tarama

Satıcı: Hubitx | 24 yorum

1.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1080.00
SUNLUX El 1D Laser XL6200A USB El Tipi Barkod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: onlinealisverisyap

1.039,76 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1049.76
SUNLUX XL6200A 1D Lazer Kablolu Ayaklı Barkod Okuyucu

Satıcı: LowellTeknoloji

1.098,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 1098.86
Sunlux XL6200A Tek Çizgili Lazer Usb Kablolu Barkod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: onlinealisverisyap

1.150,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1150.26
Sunlux XL-6200A 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: indeokurumsal

1.204,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 1204.74
Sunlux XL-6200A 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.216,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1216.46
Sunlux XL6200A Barkod Okuyucu Ayak,USB Bağlantılı 1.583,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1593

Sunlux XL-6200A (Kablolu) Fiyat Geçmişi

Sunlux XL-6200A Ürün Ailesi

Sunlux XL-6200A Kablolu Barkod Okuyucu Kablolu 1.000,00 TL
Sunlux XL-6200 Kablosuz Barkod Okuyucu Kablosuz 1.117,04 TL

Sunlux XL-6200A (Kablolu) Temel Özellikleri

1D
100 Tarama/sn
65 °
30 °
Sapma Açısı:
55 °

Sunlux XL-6200A (Kablolu) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Hızı 100 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 35 cm
• Sapma Açısı 55 °
• Dönme Açısı 65 °
• Eğim Açısı 30 °

TASARIM

• Ağırlık 238 gr
• Genişlik 73 mm
• Yükseklik 175 mm
• Derinlik 102 mm

DOKÜMAN

Sunlux XL-6200A (Kablolu) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.