Sunlux XL-9309B

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
300 Tarama/sn
Dönme Açısı:
30 °
Eğim Açısı:
65 °

Sunlux XL-9309B Fiyatları

SNX SUNLUX XL-9309B 1D KABLOSUZ LAZER BARKOD OKUYUCU

Satıcı: netsiparis

1.843,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 sn önce

1 1853.9
Sunlux XL-9309B 1D Kablosuz Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: zmteknoloji

1.753,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 1753.12
Sunlux XL-9309B 1D Kablosuz Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: ramazanmutlu

1.789,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1789.85
SUNLUX XL-9309B 1D Kablosuz Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.763,77 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 1773.77
Sunlux Xl-9309B 1D Kablosuz Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: ZmTeknoloji

1.838,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1838.20
Sunlux Xl-9309B 1D Kablosuz Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.854,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1854.60
SUNLUX XL-9309B, EL Tipi, Laser, WiFi, Bluetooth, Kablosuz, 300Metre, 1D, Barkod Okuyucu

Satıcı: Ptd Bilişim

1.897,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1897.77
Sunlux XL-9309B 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.948,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1948.73
Sunlux XL-9309B 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis

1.957,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1957.25
Sunlux XL-9309B Kablosuz Lazer USB (Dongle) Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.993,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1993.20
Sunlux XL-9309B 1d Kablosuz Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: akelgüvenlik

2.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 2425.00
Sunlux XL-9309B Kablosuz Lazer Okuyucu USB (BT Dongle) 2.720,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 2730

Sunlux XL-9309B Fiyat Geçmişi

Sunlux XL-9309B Temel Özellikleri

1D
300 Tarama/sn
30 °
65 °

Sunlux XL-9309B Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Tarama Hızı 300 Tarama/sn
• Dönme Açısı 30 °
• Eğim Açısı 65 °
• Kablosuz Menzil 100 m
• Pil Kapasitesi 2200 mAh

TASARIM

• Ağırlık 180 gr
• Genişlik 73 mm
• Yükseklik 170 mm
• Derinlik 102 mm

Sunlux XL-9309B Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.