Sunlux XL-9310

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
100 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:
Dönme Açısı:
65 °
Eğim Açısı:
30 °

Sunlux XL-9310 Fiyatları

SUNLUX XL9310 Lazer 1D Kablosuz Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Hubitx

3.715,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 3725
Sunlux Xl-9310 Wi-Fi Lazer Barkod Okuyucu Usb

Satıcı: ramazanmutlu

3.475,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 3475.87
SUNLUX XL-9310 1D LAZER KABLOSUZ USB BARKOD OKUYUCU + CRADLE

Satıcı: ZmTeknoloji

3.456,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3466.15
Sunlux Xl-9310 Wi-Fi Lazer Barkod Okuyucu Usb

Satıcı: zmteknoloji

3.511,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 3511.79
Sunlux XL-9310 Kablosuz 300M 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: netsipariş

3.519,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 3519.47
Sunlux Xl-9310 Lazer 1D Kablosuz Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

3.523,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3523.00
Sunlux XL9310 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

3.628,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 3628.80
Sunlux Xl9310 Kablosuz 300M 1D Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: Netsiparis

3.675,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3675.20
Sunlux XL9310 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis

3.742,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 3742.76
SCOPE SUNLUX XL-9310, EL Tipi, Laser, WiFi, Kablosuz, 300Metre, 1D, Barkod Okuyucu

Satıcı: Aison

3.787,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 3787.00
Sunlux XL-9310 Kablosuz 300M 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

3.804,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 3804.86
SCOPE SUNLUX XL-9310, EL Tipi, Laser, WiFi, Kablosuz, 300Metre, 1D, Barkod Okuyucu

Satıcı: Hubitx

3.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 3879.00
Sunlux XL9310 Kablosuz 1D Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis | 6 yorum

3.898,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 3898.50
Sunlux XL-9310 Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Hubitx | 11 yorum

3.903,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 3903.00
Sunlux XL9310 Kablosuz Lazer Okuyucu USB Bağlantılı

Satıcı: Show Bilgisayar

4.604,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 4614

Sunlux XL-9310 Fiyat Geçmişi

Sunlux XL-9310 Temel Özellikleri

1D
100 Tarama/sn
65 °
30 °
Sapma Açısı:
55 °

Sunlux XL-9310 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Hızı 100 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 25 cm
• Sapma Açısı 55 °
• Dönme Açısı 65 °
• Eğim Açısı 30 °
• Kablosuz Menzil 300 m
• Pil Kapasitesi 900 mAh

TASARIM

• Ağırlık 158 gr
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 160 mm
• Derinlik 95 mm

Sunlux XL-9310 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.