Sunlux XL-9610

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Tarama Hızı:
60 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:
Dönme Açısı:
360 °
Eğim Açısı:
65 °

Sunlux XL-9610 Fiyatları

Sunlux Xl-9610 El Tipi Laser Wifi Kablosuz 2D Karekod Okuyucu

Satıcı: netsiparis

3.340,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3350.62
Sunlux Xl-9610 2D Karekod Kablosuz Usb Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

3.231,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 3231.90
Sunlux Xl-9610 Kablosuz Karekod Okuyucu Usb Bağlantılı

Satıcı: infomarket

3.257,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 3257.40
Sunlux XL-9610 Kablosuz 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: netsipariş

3.275,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 3275.94
Sunlux XL-9610 2d Karekod Kablosuz Barkod Okuyucu + Cradle

Satıcı: INFOMARKET | 3 yorum

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 3399.00
Sunlux XL-9610 El Tipi 2D Karekod Okuyucu Wifi Kablosuz Laser Özellikli Model

Satıcı: INFOMARKET | 11 yorum

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 3399.00
Sunlux XL-9610 El Tipi, Laser, Wifi Kablosuz, 2d Karekod Okuyucu

Satıcı: İNFOMARKET

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3399.00
Sunlux 1D/2D Karekod Kablosuz Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: İNFOMARKET

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3399.00
Sunlux XL-9610 2D Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: ramazanmutlu

3.412,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 3412.95
Sunlux Xl-9610 2D Kablosuz Barkod Okuyucu Usb

Satıcı: onlinealisverisyap

3.370,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3380.12
Sunlux Xl-9610 El Tipi Laser Wifi Kablosuz 2D Karekod Okuyucu

Satıcı: Netsiparis

3.423,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 3423.10
Sunlux XL-9610 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

3.426,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 3426.57
Sunlux Xl-9610 El Tipi Laser Wifi Kablosuz 2D Karekod Okuyucu 3.388,68 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3398.68
Sunlux XL-9610 Kablosuz 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Kraft online

3.467,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 3467.63
Sunlux XL-9610 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.646,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 3646.23

Sunlux XL-9610 Fiyat Geçmişi

Sunlux XL-9610 Temel Özellikleri

Led
60 Tarama/sn
360 °
65 °
Sapma Açısı:
60 °

Sunlux XL-9610 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Tarama Hızı 60 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 36 cm
• Çözünürlük 640x480 piksel
• Sapma Açısı 60 °
• Dönme Açısı 360 °
• Eğim Açısı 65 °
• Kablosuz Menzil 150 m
• Pil Kapasitesi 2200 mAh
• Şarj Süresi 4.5 saat

TASARIM

• Ağırlık 185 gr
• Ağırlık (Cradle) 220 gr
• Genişlik 68 mm
• Yükseklik 163 mm
• Derinlik 80 mm
• Genişlik (Cradle) 35 mm
• Yükseklik (Cradle) 92 mm
• Derinlik (Cradle) 73 mm

Sunlux XL-9610 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.