Tiger CS22

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Tarama Mesafesi:
Eğim Açısı:
45 °
Sapma Açısı:
60 °

Tiger CS22 Fiyatları

PERKON TIGER CS22 2D LAZER BARKOD OKUYUCU

Satıcı: netsipariş

1.777,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1777.82
PERKON Tiger Cs22 1d/2d Karekod Kablolu Ayaksız Barkod Okuyucu

Satıcı: Aison

1.846,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 1846.00
PERKON TIGER CS22 2D LAZER BARKOD OKUYUCU

Satıcı: LowellTeknoloji

1.879,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 1879.06
Perkon Tıger CS22 2d Karekod Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: LİDER TEKNO

1.936,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 1936.25
TIGER CS22 2D KABLOLU BARKOD OKUYUCU

Satıcı: lowellteknoloji

1.957,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1957.11
Perkon Tıger CS22 2d Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1999.00
TIGER CS22 2D LAZER BARKOD OKUYUCU

Satıcı: UZMANLARPC

2.036,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 2036.02
Tiger CS22 Usb El Tipi 2D Karekod Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: SMALLMAN

1.999,27 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2009.27
Perkon (Tiger) Cs22 2D Imager Usb El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: Arslan Bilgisayar

2.040,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2050.1
TİGER CS22 2D LAZER BARKOD OKUYUCU

Satıcı: UZMANLARPC

2.175,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 2175.53
PERKON Tiger Cs22 1d/2d Karekod Kablolu Ayaksız Barkod Okuyucu

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 2199.00
TIGER CS22 2D KABLOLU BARKOD OKUYUCU

Satıcı: ozkarman

3.297,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3297.81

Tiger CS22 Fiyat Geçmişi

Tiger CS22 Temel Özellikleri

Led
45 °
60 °

Tiger CS22 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Tarama Mesafesi 12.7 cm
• Sapma Açısı 60 °
• Eğim Açısı 45 °

TASARIM

• Ağırlık 220 gr
• Genişlik 65 mm
• Yükseklik 165 mm
• Derinlik 90 mm

Tiger CS22 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.