Tiger CS26

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
Tarama Hızı:
200 Tarama/sn

Tiger CS26 Fiyatları

Perkon Tıger Cs26 Lazer Usb El Tipi Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

10.513,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 10513.60
PERKON (TIGER) 2D Imager CS26 Wlan (Kablosuz) El Tipi Karekod Okuyucu Ayaklı 200metre mesafeye kadar

Satıcı: ZmTeknoloji

10.792,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 sn önce

2 10802
Perkon (Tıger) 1D Laser Cs26 Wlan (Kablosuz) El Tipi Barkod Okuyucu Ayaklı 200Metre Mesafeye Kadar

Satıcı: Netsiparis

10.931,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10931.20
Perkon Barkod Okuyucu Lazer Kablosuz Usb Bağlantılı Tıger-Cs26-Rf-Usb

Satıcı: Barkomatik | 5 yorum

11.077,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 11077.01
PERKON Tiger CS26-RF 1D Kablosuz Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Aison

11.161,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 11161.00
PERKON TIGER CS26 LAZER USB EL TİPİ KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU

Satıcı: Teknoraks

11.342,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 11352
Perkon Tiger CS26-RF 1D Kablosuz Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.352,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 sn önce

7 11362
PERKON TIGER (CS26-RF-USB) EL TİPİ LAZER USB KABLOSUZ 2.4GHZ 200mt. BARKOD OKUYUCU

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.493,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 11493.53
TIGER CS26 LASER KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU (RF) USB

Satıcı: UZMANLARPC

11.805,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 11805.94
PERKON TIGER CS26 LAZER USB EL TİPİ KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU

Satıcı: LowellTeknoloji

11.843,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 11843.06
PERKON Tiger CS26 Kablosuz Karekod 1D/2D Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

11.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 11990
Perkon Tiger CS26 2D Karekod İmager Kablosuz RF Barkod Okuyucu

Satıcı: Kraft online

11.998,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 11998.04
PERKON Tiger CS26-RF 1D Kablosuz Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 12599.00
Perkon Tiger Cs26 2D Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis | 2 yorum

12.721,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 12721.90

Tiger CS26 Fiyat Geçmişi

Tiger CS26 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Hızı 200 Tarama/sn

TASARIM

• Ağırlık 194 gr

Tiger CS26 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.