Tiger CS610

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
260 Tarama/sn
Eğim Açısı:
60 °
Sapma Açısı:
45 °

Tiger CS610 Fiyatları

Perkon Tiger Cs610 1D Usb Kablosuz Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

1.916,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 1916.00
Perkon Tiger CS610 1D Lazer Barkod Okuyucu 1.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1929.00
Perkon Tiger CS610 1D Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: incehesap

2.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2009.00
Perkon Tiger CS610 1D/2D USB Kablosuz Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

2.040,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 2040.26
Perkon Tiger CS610 1D Kablosuz ve Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.062,62 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2072.62
Perkon Tiger CS610 1D USB Kablosuz Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

2.118,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 2128
Perkon Tiger Cs610 1D Kablosuz Ve Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.127,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2127.10
Tiger CS610 1D Laser Bluetooth Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Kraft online

2.142,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 2142.28
Tiger CS610 1d USB Kablosuz Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: teknoraks

2.183,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 2183.00
Perkon (Tiger) Cs610 1D Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: Arslan Bilgisayar

2.141,73 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2151.73
Perkon Tiger CS610 1d Lazer 2.4g Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: incehesap

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 2249.00
PERKON Tiger CS610 1D Kablosuz ve Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 2289.00
Perkon Tiger CS610 1D Kablosuz ve Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: LowellTeknoloji

2.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 2399
(tiger) cs610 1d kablosuz el tipi barkod okuyucu

Satıcı: UZMANLARPC

2.565,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 2565.74
PERKON TIGER CS610 LAZER KABLOSUZ 1D USB BARKOD OKUYUCU

Satıcı: teknostok

2.744,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

15 2744.57
Tiger CS610 1D Laser 2.4Ghz Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

3.126,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

16 3126.82
PERKON TIGER CS610 LAZER KABLOSUZ 1D USB BARKOD OKUYUCU

Satıcı: core-bilgisayar

3.388,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

17 3388.78

Tiger CS610 Fiyat Geçmişi

Tiger CS610 Temel Özellikleri

1D
260 Tarama/sn
60 °
45 °

Tiger CS610 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Hızı 260 Tarama/sn
• Sapma Açısı 45 °
• Eğim Açısı 60 °
• Pil Kapasitesi 2000 mAh
• Şarj Süresi 4 saat

TASARIM

• Ağırlık 235 gr
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 170 mm
• Derinlik 100 mm

Tiger CS610 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.