Tiger CS620

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:

Tiger CS620 Fiyatları

PERKON (TIGER) 2D Imager CS620 (Kablosuz) El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

2.434,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 2444
Perkon (Tıger) 2D Imager Cs620 (Kablosuz) El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

2.243,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2243.60
PERKON (TIGER) 2D Imager CS620 (Kablosuz) El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

2.371,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2371.01
Perkon (Tiger) 2D Imager Cs620 Bluetooth (Kablosuz) El Tipi Barko

Satıcı: teknoraks

2.476,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2476.87
Perkon (Tiger) 2D Imager Cs620 Bluetooth (Kablosuz) El Tipi Barko

Satıcı: onlinealisverisyap

2.528,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 2528.75
Perkon (Tıger) 2D Imager Cs620 Bluetooth Wlan (Kablosuz) El Tipi Karekod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

2.533,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2533.60
PERKON Tiger Cs620 2d Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

2.591,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 2591.79
PERKON (TIGER) 2D Imager CS620 Bluetooth Wlan (Kablosuz) El Tipi Karekod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

2.586,31 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 2596.31
Perkon Tiger CS620 2D Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

2.638,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 2648.02
PERKON (TIGER) 2D Imager CS620 Bluetooth El Tipi Karekod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

2.661,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2661.12
Tiger CS620 2D Karekod Bluetooth Kablosuz-Kablolu Kullanım Barkod Okuyucu

Satıcı: Kraft online

2.824,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 2824.16
Tiger CS620 2D Karekod Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK | 1 yorum

2.917,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 2917.82
Tiger CS620 2d Karekod Bluetooth Kablosuz-Kablolu Kullanım Barkod Okuyucu

Satıcı: Kraft Online

3.071,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 3071.70
Perkon Tıger Cs620 2d Karekod Kablosuz Usb Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoteg

3.045,62 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

14 3055.62
PERKON TIGER CS620 2D KAREKOD KABLOSUZ USB BARKOD OKUYUCU

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 5699.00
PERKON 2D 2.4G BARKOD OKUYUCU

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 5699.00

Tiger CS620 Fiyat Geçmişi

Tiger CS620 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kablosuz Menzil 30 m

Tiger CS620 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.