Tiger CS92

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
Tarama Hızı:
200 Tarama/sn

Tiger CS92 Fiyatları

Tiger CS92 2D Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Barkomarket

9.962,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 9962.75
Tiger CS92 2D Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: MbTeknoloji

10.133,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 10133.90
Perkon Tiger CS92 Karekod 1D/2D Kablosuz Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.226,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 10236
Perkon TIGER CS92 2D Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: LowellTeknoloji

10.668,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 10668.06
TIGER CS92 2D Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: SMALLMAN

10.694,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 10704
Perkon TIGER CS92 2D Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: netsipariş

10.908,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 10908.28
TIGER CS92 2D IMAGER KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU + STAND

Satıcı: UZMANLARPC

10.969,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 10969.92
PERKON Tiger CS92 Karekod 1D/2D Standlı Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

10.991,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 11001
Tiger CS92 2d Kablosuz Barkod Okuyucu - Siyah

Satıcı: Barkomatik | 4 yorum

11.133,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 11133.33
PERKON TIGER CS92 2D IMAGER / KAREKOD KABLOSUZ USB BARKOD OKUYUCU + STAND

Satıcı: MAESKO

13.288,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 13288.09
Tiger Cs92 2D Kablosuz Barkod Okuyucu - Beyaz

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

13.517,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 13517.06
Perkon Tıger Cs92- 2D Kare Kod Kablosuz Usb Barkod Ok.

Satıcı: TEKNOFS

34.047,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 34047.00

Tiger CS92 Fiyat Geçmişi

Tiger CS92 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP51
• Tarama Hızı 200 Tarama/sn
• Çözünürlük 1280x800 piksel
• Kablosuz Menzil 100 m

TASARIM

• Ağırlık 210 gr

Tiger CS92 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.