Tiger PS23

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
200 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:

Tiger PS23 Fiyatları

PERKON TİGER PS23 LAZER TEK ÇİZGİLİ USB EL TİPİ KABLOLU AYAKLI BARKOD OKUYUCU

Satıcı: Teknoraks

2.452,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 2462
PERKON (TIGER) El 1D Laser PS23 USB El Tipi Barkod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: netsipariş

2.425,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 2425.89
PERKON TIGER PS23-U 1D LAZER KABLOLU USB BARKOD OKUYUCU + STAND

Satıcı: Aison

2.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 2440.00
PERKON (TIGER) El 1D Laser PS23 USB El Tipi Barkod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: onlinealisverisyap

2.414,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 2424.61
PERKON (TIGER) El 1D Laser PS23 USB El Tipi Barkod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: ZmTeknoloji

2.435,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 2445.1
Perkon Tiger-Ps23-U

Satıcı: teknoraks | 8 yorum

2.523,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 2523.00
PERKON (TIGER) El 1D Laser PS23 USB El Tipi Barkod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: ramazanmutlu

2.580,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 2580.29
Perkon Tiger PS23 1D USB Kablolu Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.637,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 2637.44
Tiger PS23 Lazer Tek Çizgili USB Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

2.733,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 2743.34
Perkon Tiger Ps23 Lazer Barkod Okuyucu+Stand / Usb

Satıcı: Lowell Teknoloji | 2 yorum

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 2749.00
PERKON TIGER PS23 LAZER BARKOD OKUYUCU

Satıcı: BARKOMATİK STOK VE SATIŞ

2.755,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 2755.00
Tiger PS23 Lazer Tek Çizgili USB Barkod Okuyucu 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 2899.00
Perkon Tiger Ps23 Laser Usb 1D El Tipi Usb Barkod Okuyucu

Satıcı: sanaluygun55

2.923,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 2923.24
tıger ps23 lazer barkod okuyucu

Satıcı: UZMANLARPC

2.958,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 2958.04

Tiger PS23 Fiyat Geçmişi

Tiger PS23 Temel Özellikleri

1D
200 Tarama/sn

Tiger PS23 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Işık Kaynağı 660 nm
• Tarama Hızı 200 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 60 cm

TASARIM

• Ağırlık 175 gr

Tiger PS23 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.