Tiger RS51

Tarama Teknolojisi:
CCD
Kullanım Tipi:
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
260 Tarama/sn
Dönme Açısı:
60 °
Sapma Açısı:
45 °

Tiger RS51 Fiyatları

Perkon Tiger Rs51 1D Ccd Kablosuz Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.388,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 4388.10
Perkon Tıger Rs51 1d Ccd Kablosuz Barkod Okuyucu + Cradle

Satıcı: LowellTeknoloji

4.445,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 4445.26
Perkon Tiger RS51 1D CCD Kablosuz Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.528,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 4528.94
TIGER RS51 1D CCD KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU + CRADLE

Satıcı: UZMANLARPC

4.697,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 4697.20
Tiger perkon RS51 1D Kablosuz CCD Barkod Okuyucu+Credle

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 4729.00
Nusrat Bilişim Tiger perkon RS51 1D Kablosuz CCD Barkod Okuyucu+Credle

Satıcı: Kraft Online

4.880,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 4880.90
Tıger Rs51 1D Ccd Kablosuz Barkod Okuyucu + Cradle

Satıcı: Arslan Bilgisayar

4.845,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4855.9
Tiger Perkon Rs51 1D Kablosuz Ccd Barkod Okuyucu+Credle

Satıcı: Smallman

4.903,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 4903.60
Tiger perkon RS51 1D Kablosuz CCD Barkod Okuyucu+Credle 5.440,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5450
PERKON TIGER RS51 1D Kablosuz CCD Barkod Okuyucu + Credle

Satıcı: Teknofs

9.996,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 9996.08

Tiger RS51 Fiyat Geçmişi

Tiger RS51 Temel Özellikleri

CCD
1D
260 Tarama/sn
60 °
45 °

Tiger RS51 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Tarama Hızı 260 Tarama/sn
• Sapma Açısı 45 °
• Dönme Açısı 60 °
• Kablosuz Menzil 30 m
• Pil Kapasitesi 2000 mAh
• Şarj Süresi 5 saat

TASARIM

• Ağırlık 235 gr
• Genişlik 65 mm
• Yükseklik 165 mm
• Derinlik 90 mm

Tiger RS51 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.