Tiwox VSK-118

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
Tarama Hızı:
200 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:

Tiwox VSK-118 Fiyatları

Tiwox VSK-118 Kablosuz 2d Barkod Okuyucu - USB - Siyah

Satıcı: bilgepazar | 7 yorum

2.042,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2042.71
Tiwox VSK-118+ Karekod (2D) Kablosuz Barkod Okuyucu (Havızalı)

Satıcı: netsipariş

1.893,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1893.85
Tiwox Vsk-118+ 1D/2D Karekod Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.918,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1918.10
Tiwox VSK-118+ Karekod (2D) Kablosuz Barkod Okuyucu (Havızalı)

Satıcı: LowellTeknoloji

1.935,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1935.46
Tiwox VSK-118+ 2D Karekod Barkod Okuyucu + Mini USB Dongle

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.977,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1977.83
Tıwox El 2D Imager Vsk-118 Kablosuz El Tipi Karekod Okuyucu (50Metre Mesafeye Kadar)

Satıcı: Netsiparis

1.992,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1992.30
TIWOX El 2D Imager VSK-118 Kablosuz El Tipi Karekod Okuyucu (50metre mesafeye kadar) 1.970,07 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 1980.07
Tiwox VSK-118+ 2D Karekod Barkod Okuyucu + Mini USB Dongle

Satıcı: netsiparis

2.028,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2028.96
Tıwox El 2d Imager VSK-118 Kablosuz El Tipi Karekod Okuyucu (50METRE Mesafeye Kadar)

Satıcı: Lowell Teknoloji | 1 yorum

2.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2059.00
Tiwox VSK-118 Plus 2D Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: LowellTeknoloji

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 2159
TIWOX VSK-118+ 2D KAREKOD KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU + MINI USB DONGLE

Satıcı: ACF Teknoloji

2.624,42 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 2634.42

Tiwox VSK-118 Fiyat Geçmişi

Tiwox VSK-118 Temel Özellikleri

200 Tarama/sn

Tiwox VSK-118 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Hızı 200 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 55 cm

Tiwox VSK-118 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.