Tiwox VSK-227

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
1D

Tiwox VSK-227 Fiyatları

Tiwox VSK-227 1D Lazer Kablosuz Barkod Okuyucu Batarya + Mini USB Giriş Çıkış Portları

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 1159.00
Tiwox Vsk-227 1D Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.072,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1072.60
TIWOX VSK-227 1D LAZER KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU BATARYA + MINI USB DONGLE

Satıcı: LowellTeknoloji

1.089,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1089.46
TIWOX VSK-227 1D LAZER KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU BATARYA + MINI USB DONGLE

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.104,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1104.83
Tıwox Vsk-227 1d Lazer Kablosuz Barkod Okuyucu Batarya + Mını Usb Dongle

Satıcı: zmteknoloji

1.110,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1110.17
Tiwox Vsk-227 1D Mini Usb Kablosuz Batarya Barkod Okuyucu

Satıcı: BilgePazar

1.111,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1111.70
Tıwox Vsk-227 1d Mını Usb Kablosuz Batarya Barkod Okuyucu

Satıcı: lowellteknoloji

1.129,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1129.41
TIWOX VSK-227 1D LAZER KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU BATARYA + MINI USB DONGLE

Satıcı: Bilgepazar

1.157,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1157.37
Tiwox TW26 VSK-227 1D LAZER KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU BATARYA + MINI USB DONGLE

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 1159.00
Tıwox VSK-227 1d Lazer Kablosuz Barkod Okuyucu Batarya + Mını USB Dongle

Satıcı: Hubitx

1.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 1179.00
Tıwox Vsk-227 1d Lazer Kablosuz Barkod Okuyucu Batarya + Mını Usb Dongle

Satıcı: onlinealisverisyap

1.191,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 1191.73
Tiwox TW26 VSK-227 1D LAZER KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU BATARYA + MINI USB DONGLE

Satıcı: Bilgepazar

1.210,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 1210.59
TIWOX VSK-227 1D LAZER KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU BATARYA + MINI USB DONGLE 1.195,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1205.09
TIWOX VSK-227 1D LAZER KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU BATARYA + MINI USB DONGLE 1.216,21 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1226.21

Tiwox VSK-227 Fiyat Geçmişi

Tiwox VSK-227 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Çözünürlük 640x480 piksel

TASARIM

• Ağırlık 130 gr
• Genişlik 67 mm
• Yükseklik 168 mm
• Derinlik 90 mm

Tiwox VSK-227 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.