Zebex Z-3100

Tarama Teknolojisi:
CCD
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
330 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:

Zebex Z-3100 Fiyatları

Zebex Z-3100 Barkod Okuyucu

Satıcı: METİNKÖSEBİLİŞİM

667,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 667.50
ZEBEX 3100 CCD USB EL TİPİ KABLOLU BARKOD OKUYUCU

Satıcı: Teknoraks

1.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 1680
ZEBEX El 1D CCD Z3100 USB El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.650,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1660.2
Zebex 3100 CCD CDD Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

1.718,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 1718.96
Zebex El 1D Ccd Z3100 Seri El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: ramazanmutlu

1.809,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 1809.02
ZEBEX El 1D CCD Z3100 USB El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: ramazanmutlu

1.809,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 1809.02
Zebex Z-3100 CCD Barkod Okuyucu

Satıcı: teknoraks | 35 yorum

1.825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 1825.00
Zebex Z-3100 Ccd Usb El Tipi Kablolu Barkod

Satıcı: Netsiparis

1.848,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 1848.89
ZEBEX EL 1D CCD Z3100 SERİ EL TİPİ BARKOD OKUYUCU

Satıcı: onlinealisverisyap

1.866,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 1876.91
ZEBEX Z-3100 CCD USB EL TİPİ KABLOLU BARKOD

Satıcı: Kraft Online

1.872,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1882.4
Zebex El 1d Ccd Z3100 Seri El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.925,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 1925.34
Zebex 3100 CCD CDD Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.941,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 1941.29
ZEBEX El 1D CCD Z-3100 USB El Tipi Barkod Okuyucu Klavye Bağlantılı

Satıcı: onlinealisverisyap

2.059,71 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2069.71

Zebex Z-3100 Fiyat Geçmişi

Zebex Z-3100 Temel Özellikleri

CCD
Led
1D
330 Tarama/sn

Zebex Z-3100 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Işık Kaynağı 617 nm
• Tarama Hızı 330 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 35 cm

TASARIM

• Ağırlık 120 gr
• Genişlik 64 mm
• Yükseklik 152 mm
• Derinlik 105 mm

Zebex Z-3100 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.