Zebra DS2278

Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Tarama Mesafesi:

Zebra DS2278 Fiyatları

Zebra DS2278 Kablosuz Barkod Okuyucu - DS2278-SR7U2100PRW

Satıcı: HumanAge | 4 yorum

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 8699.00
ZEBRA 2D Laser DS2278 Bluetooth.USB El Tipi Barkod Okuyucu Adaptörlü

Satıcı: onlinealisverisyap

8.884,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8894.8
ZEBRA 2D Laser DS2278 Bluetooth.USB El Tipi Barkod Okuyucu Adaptörlü

Satıcı: ZmTeknoloji

8.912,32 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8922.32
ZEBRA DS2278 Kablosuz Barkod Okuyucu Kit, DS2278-SR7U2100PRW DS2278-SR Siyah (Stand) USB Kit: DS2278

Satıcı: Zitek Bilişim

8.996,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 8996.50
ZEBRA DS2278 Kablosuz Barkod Okuyucu Kit, DS2278-SR7U2100PRW DS2278-SR Siyah (Stand) USB Kit: DS2278

Satıcı: motiva barkod

8.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 8999.10
Zebra Symbol Ds2278-Sr Barkod Okuyucu

Satıcı: AKNOLOJİ | 6 yorum

9.057,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 9057.53
Zebra Ds-2278-Sr Kablosuz Karekod 1D/2D Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

9.099,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 9099.40
Zebra Ds2278 2D Kablosuz Usb Barkod Okuyucu+Cradle

Satıcı: BilgePazar

9.131,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 9131.90
Zebra Ds2278 (ds2278-sr7u2100prw) 2d Kablosuz Usb Barkod Okuyucu+ Cradle

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

9.289,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 9289.08
Zebra Symbol Ds2278-Sr Barkod Okuyucu

Satıcı: zitekbilisim

9.422,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 9422.43
Zebra / Symbol DS2278 2d USB Karekod Okuyucu

Satıcı: Desnet Teknoloji Barkod El Terminalleri | 5 yorum

9.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 9450.00
NAYA Zebra Uyumlu Barkod Okuyucu Pili – 3.7V 2500mAh Li-ion Batarya

Satıcı: fayamarket

9.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 9625.00
Zebra DS-2278-SR Kablosuz Karekod 1D/2D Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Aison

9.646,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 9646.00
ZEBRA DS-2278-SR Kablosuz Karekod 1D/2D Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

14 9709
Zebra Symbol DS2278-SR Kablosuz 2D/1D Bluetooth Barkod Tarayıcı/Görüntüleyici, Beşik ve Ağır Hizmet Tipi Korumalı 7FT USB Kablosu (CBA-U21-S07ZAR) İçerir

Satıcı: onlinealisverisyap

9.912,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 9922.81
Zebra 2D Laser Ds2278 Bluetooth,Usb El Tipi Barkod Okuyucu Adaptörlü

Satıcı: onlinealisverisyap

9.911,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

16 9911.63
Zebra Symbol DS2278-SR Wireless 2D/1D Bluetooth Barcode Scanner/Imager, Includes Cradle and USB Cord

Satıcı: Tera Teknoloji ve Otomasyon

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

17 10010

Zebra DS2278 Fiyat Geçmişi

Zebra DS2278 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Işık Kaynağı 645 nm
• Tarama Mesafesi 36.8 cm
• Çözünürlük 640x480 piksel
• Pil Kapasitesi 2400 mAh

TASARIM

• Ağırlık 214 gr
• Genişlik 66 mm
• Yükseklik 175 mm
• Derinlik 90 mm

Zebra DS2278 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.