Zebra LS2208

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
100 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:
Dönme Açısı:
60 °
Eğim Açısı:
10 °

Zebra LS2208 Fiyatları

Zebra LS2208-7AZU0300SR

Satıcı: BARKODİSTAN

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 3010
ZEBRA 1D Laser LS2208 USB Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

2.987,92 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 2997.92
ZEBRA LS2208 (USB) 1D Laser Barkod Okuyucu USB

Satıcı: ramazanmutlu

3.039,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 3039.71
Zebra Ls2208 Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: AKNOLOJİ

3.050,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 3050.92
Zebra 1D Laser Ls2208 Usb Barkod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: ZmTeknoloji

3.205,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 3205.50
Zebra Symbol Ls2208 1D Usb Kablolu Barkod Okuyucu + Stand

Satıcı: Netsiparis

3.219,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 3219.20
Zebra Symbol Ls2208 1D Usb Kablolu Barkod Okuyucu + Stand

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.186,38 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 3196.38
Symbol LS2208 Barcode Scanner With Cable and Stand

Satıcı: butikmarket

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 3309
Zebra LS-2208 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

3.384,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 3384.05
Zebra Symbol LS2208 1D Kablolu USB Barkod Okuyucu + Stand

Satıcı: netsiparis

3.439,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 3439.30
Zebra (Sembol) LS2208 El tipi barkod tarayıcı

Satıcı: Hubitx

3.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 3505
ZEBRA LS2208 (LS2208-SR20007R-UR ) 1D KABLOLU USB SİYAH BARKOD OKUYUCU + STAND

Satıcı: METİN KÖSE BİLİŞİM

3.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 3619.00
Zebra Symbol LS-2208 Siyah Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: teknoraks

3.656,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 3656.00
Zebra ( Symbol ) Ls2208 Usb Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: Hubitx

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 4199.00
Zebra ( Symbol ) Ls2208 Usb Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: tekburada

4.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 4300.00
ZEBRA LS2208 (LS2208-SR20007R-UR ) 1D KABLOLU USB SİYAH BARKOD OKUYUCU + STAND

Satıcı: XEMU

4.698,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

16 4698.12
ZEBRA SYMBOL LS2208 1D KABLOLU USB BARKOD OKUYUCU + STAND

Satıcı: ÜNCOM BİLGİSAYAR

4.745,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

17 4745.19

Zebra LS2208 Fiyat Geçmişi

Zebra LS2208 Temel Özellikleri

1D
100 Tarama/sn
60 °
10 °
Sapma Açısı:
65 °

Zebra LS2208 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP30
• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Hızı 100 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 109.5 cm
• Sapma Açısı 65 °
• Dönme Açısı 60 °
• Eğim Açısı 10 °

TASARIM

• Ağırlık 150 gr
• Genişlik 63 mm
• Yükseklik 152 mm
• Derinlik 84 mm

Zebra LS2208 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.