Kullanım Tipi:
Güç:
Su Akış Hızı (En fazla):
350 lt/saat
Su Basıncı (En fazla):
Su Sıcaklığı (En fazla):
40 °C
Hortum Uzunluğu:
5 m
Kablo Uzunluğu:
5 m
Ses Gücü:
80 dB

Bosch EasyAquatak 120 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyatları

Bosch Easy Aquatak 120 Basınçlı Yıkama - 06008a7900

Satıcı: Hırdavatağacı

4.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 4272.00
Bosch EasyAquatak 120 Basınçlı Yıkama Makinesi - 06008A7901

Satıcı: cosmo-store

4.441,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 4441.10
Bosch EasyAquatak 120 Basınçlı Yıkama Makinesi - 06008A7901

Satıcı: hizli

4.449,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 4449.11
Bosch Basınçlı Araba Yıkama Makinesi 120 Bar

Satıcı: Muratoğlu Yapı

4.510,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 4510.50
Bosch Easyaquatak 120 1500 W Basınçlı Yıkama Makinesi

Satıcı: Muratoğlu Yapı

4.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 4650.00
Bosch Easy Aquatak 120 Basınçlı Yıkama - 06008a7900

Satıcı: Türkan Online

4.697,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4697.13
Bosch Garden 06008a7901 EasyAquatak 120 Bar 1500 W Oto Araç Yıkama Makinesi 4.772,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4772.00
Bosch EasyAquatak120 Yük.Bas.Yıkama Makinesi

Satıcı: KilitTaşı

4.994,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 4994.00
Bosch EasyAquatak120 Yük.Bas.Yıkama Makinesi

Satıcı: MEJERE

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

9 4999.00
Bosch Easy Aquatak 120 Yüksek Basınçlı Yıkama

Satıcı: Hausport

5.075,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5085.1
Bosch Home And Garden Yüksek Basınçlı Yıkama Easyaquatak 120, Yeşil Premium Kit (1500W, Ev ve Araç Yıkama Kiti, Max Debi 350/Saat) - Amazon'A Özel

Satıcı: Amazon.com.tr

5.536,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 5546

Bosch EasyAquatak 120 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch EasyAquatak 120 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
350 lt/saat
40 °C
5 m
80 dB
Ağırlık:
4 kg

Bosch EasyAquatak 120 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tekerlek Yok
• Hortum Makarası Yok
• Dahili Deterjan Haznesi Yok
• Hortum Uzunluğu 5 m
• Kablo Uzunluğu 5 m
• Ağırlık 4 kg
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Ek Aparatlar 3 Adet Nozul

Bosch EasyAquatak 120 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kadir G**** Profil Resmi

1 yorum

Kadir G**** Pişmanlık almayın ben aldım 4-5 sefer kullandım motoru yandı 3 aydır serviste gelmedi motoru yurt dışından geliyormuş daha bekliyoruz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Enver Profil Resmi

11 yorum

Enver Araba yıkama fiyatlarının yüksekliği beni bu ürünü almaya zorladı ama iyi ki de zorlamış yani :) En fazla 15-20 yıkamada kendini amorti eder bu ürün. Yalnız bu ürüne 5m'lik hortum yetmiyor arkadaşlar. Buna ek olarak hortum uzatmasından almanız şart gibi bişe yani. Makineyi ordan oraya sürüklemektense ek hortum alarak hortumla aracınızın etrafında daha esnek ve rahat dolanırsınız. Ürünün basıncı gayet yeterli. Ürünü kullanınca anlıyorsunuz zaten daha fazla basınca gerek olmadığını. Bu yeterli gelecektir normal bir kullanıcıya. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.