Kullanım Tipi:
Su Akış Hızı (En fazla):
186 lt/saat
Su Basıncı (En fazla):
Su Sıcaklığı (En fazla):
40 °C
Hortum Uzunluğu:
4 m
Akü Kapasitesi:
4 Ah
Akü Voltajı:
Ağırlık:
4.6 kg

Bosch UniversalAquatak 36V-100 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi (4 Ah) Fiyatları

Bosch Universalaquatak 36V-100 4.0 Ah Tek Akülü Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi – 06008C7002

Satıcı: Basakhirdavat

16.447,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 16447.20
Bosch Universalaquatak 36V-100 4.0 Ah Tek Akülü Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi – 06008C7002

Satıcı: makina27

16.465,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 16465.00
Bosch Universalaquatak 36V-100 Akülü Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi 06008C7002

Satıcı: Hausport

16.470,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 16470.15
Bosch Universal Aquatak 36V-100 Akülü Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi

Satıcı: Hausport

16.934,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 16934.40
Bosch Universal Aquatak 36V-100 Akülü Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi 06008C7002

Satıcı: makina27

16.992,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 16992.00
Bosch UniversalAquatak 36v-100 Basınçlı Yıkama Makinesi 17.363,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 17363.00
Bosch Universalaquatak 36V-100 Akülü Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi 06008C7002

Satıcı: Ulupınar

17.443,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 17443.87
Bosch Universal Aquatak Akülü Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi 06008C7002

Satıcı: makina27

17.761,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 17761.59
Bosch Universal Aquatak Akülü Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi 06008C7002

Satıcı: Hausport

17.941,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 17941.00
Bosch Universalaquatak 36V-100 Akülü Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi

Satıcı: Hausport

18.034,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 18044

Bosch UniversalAquatak 36V-100 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi (4 Ah) Fiyat Geçmişi

Bosch UniversalAquatak 36V-100 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Ürün Ailesi

Bosch UniversalAquatak 36V-100 Solo 4 Ah (06008C7000) Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi   8.199,30 TL
Bosch UniversalAquatak 36V-100 (06008C7002) Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi 4 Ah 16.447,20 TL

Bosch UniversalAquatak 36V-100 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi (4 Ah) Temel Özellikleri

186 lt/saat
40 °C
4 m
4 Ah
4.6 kg

Bosch UniversalAquatak 36V-100 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi (4 Ah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tekerlek Yok
• Hortum Makarası Yok
• Dahili Deterjan Haznesi Yok
• Hortum Uzunluğu 4 m
• Ağırlık 4.6 kg
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Ek Aparatlar 1 Adet Nozul

Bosch UniversalAquatak 36V-100 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi (4 Ah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.