Kullanım Tipi:
Güç:
Su Akış Hızı (En fazla):
500 lt/saat
Su Basıncı (En fazla):
Hortum Uzunluğu:
7.5 m
Ses Gücü:
88 dB
Ağırlık:
26.1 kg

Karcher HD 5/15 C Plus Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyatları

Karcher HD 5/15 C Plus Basınçlı Yıkama Makinesi - 1.520-931.0

Satıcı: makineustasi

35.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 35690.00
Karcher HD 5/15 C Plus Basınçlı Yıkama Makinesi - 1.520-931.0

Satıcı: teknolojika

35.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 35699.00
Karcher HD 5/15 C Plus Basınçlı Yıkama Makinesi

Satıcı: Profesyonel Market

35.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 35995.00
Karcher HD 5/15 C Plus Basınçlı Yıkama Makinesi

Satıcı: HİJYEN PAZARI

35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 35999.00
Karcher Hd 5/15 C Plus Pack Soğuk Basınçlı Yıkama Makinesi 96008890

Satıcı: Ktrstore

36.742,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 36742.20
Kärcher HD 5/15 C Plus

Satıcı: MarkaMakina

38.143,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 38153.92
Karcher Hd 5/15 C Plus Basınçlı Yıkama Makinesi 150Bar

Satıcı: Alize Marin Market

42.366,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 42366.60
Karcher Hd 5/15 C Plus Pack Soğuk Basınçlı Yıkama Makinesi 96008890

Satıcı: Marka Makina

42.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 42749.05
Karcher Hd 5/15 C Plus Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası

Satıcı: Akyolbahçe

45.240,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 45240.80
Karcher HD 5/15 C Plus Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi 50.363,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 50363.75
Karcher Hd 5/15 C Plus Basınçlı Yıkama Makinesi Eu Seri No:150787

Satıcı: Hijyenkal

54.171,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 54181

Karcher HD 5/15 C Plus Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Karcher HD 5/15 C Plus Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
500 lt/saat
7.5 m
88 dB
26.1 kg

Karcher HD 5/15 C Plus Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tekerlek Var
• Hortum Makarası Yok
• Dahili Deterjan Haznesi Var
• Hortum Uzunluğu 7.5 m
• Ağırlık 26.1 kg
• Renk Seçenekleri Sarı
• Ek Aparatlar 1 Adet Nozul

Karcher HD 5/15 C Plus Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.