Kullanım Tipi:
Güç:
Su Akış Hızı (En fazla):
460 lt/saat
Su Basıncı (En fazla):
Su Sıcaklığı (En fazla):
50 °C
Hortum Uzunluğu:
6 m
Kablo Uzunluğu:
5 m
Ağırlık:
10.5 kg

Michelin MPX19ELP Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyatları

Michelin MPX19ELP 1900 Watt 140 Bar Profesyonel Basınçlı Yıkama Makinesi + Zemin ve Araç Yıkama Fırçası

Satıcı: hirmanya

8.921,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 8931
Michelin MPX19ELP 1900Watt 140Bar Profesyonel Basınçlı Yıkama Makinesi + Zemin/Araç Yıkama Fırçası

Satıcı: HİRMANYA

9.053,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 9053.04
Michelin Mpx19elp 1900Watt 140Bar Profesyonel Basınçlı Yıkama Makinesi + Zemin/Araç Yıkama Fırçası

Satıcı: Hirmanya

9.454,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 9454.20
Michelin MPX19ELP 1900Watt 140Bar Profesyonel Basınçlı Yıkama Makinesi + Zemin/Araç Yıkama Fırçası

Satıcı: 3 Çınar

9.477,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 9477.20
Michelin Mpx19elp 1900Watt 140Bar Profesyonel Basınçlı Yıkama Makinesi + Zemin/Araç Yıkama Fırçası

Satıcı: Mavilim Elektronik

9.840,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 9840.20
Michelin MPX19ELP 1900 W Basınçlı Yıkama Makinesi + Zemin/Araç Yıkama Fırçası

Satıcı: Mavilim_Elektronik

9.871,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 9871.66
Michelin MPX19ELP 1900Watt 140Bar Profesyonel Basınçlı Yıkama Makinesi + Zemin/Araç Yıkama Fırçası 10.629,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 10639
Michelin MPX19ELP 1900 W Basınçlı Yıkama Makinesi + Zemin/Araç Yıkama Fırçası

Satıcı: kolaysecal

10.713,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 10713.00
Michelin Mpx19elp 1900 W 140Bar Profesyonel Basınçlı Yıkama Makinesi ve Zemin/Araç Yıkama Fırçası 10.753,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 10753.93
Michelin 1900Watt 140Bar Profesyonel Basınçlı Yıkama Makinesi + Zemin/Araç Yıkama Fırçası

Satıcı: 3 Çınar

10.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 10769.00
Michelin 1900Watt 140Bar Profesyonel Basınçlı Yıkama Makinesi + Zemin/Araç Yıkama Fırçası

Satıcı: Mavilim Elektronik

10.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 10800.00
Michelin MPX19ELP 1900Watt 140Bar Profesyonel Basınçlı Yıkama Makinesi + Zemin/Araç Yıkama Fırçası (KOT)

Satıcı: AUEdepon

11.057,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

12 11067

Michelin MPX19ELP Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Michelin MPX19ELP Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
460 lt/saat
50 °C
6 m
5 m
10.5 kg

Michelin MPX19ELP Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

Michelin MPX19ELP Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Basınçlı Yıkama Makineleri

Michelin MPX19ELP Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.