Kullanım Tipi:
Güç:
Su Akış Hızı (En fazla):
900 lt/saat
Su Basıncı (En fazla):
Su Sıcaklığı (En fazla):
60 °C
Hortum Uzunluğu:
10 m
Kablo Uzunluğu:
5 m
Ağırlık:
54.8 kg

Michelin MPX230HDR Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyatları

Michelin MPX230HDR Trifaze 400 Volt 7400 Watt 230 Bar İndüksiyon Motorlu Ağır Hizmet Basınçlı Yıkama Makinesi

Satıcı: hirmanya

90.337,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 90347
Michelin MPX230HDR Trifaze 400Volt 7400Watt 230Bar İndüksiyon Motorlu Ağır Hizmet Basınçlı Yıkama Makinesi

Satıcı: HİRMANYA

90.878,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 90878.83
Michelin MPX230HDR Trifaze 400Volt 7400Watt 230Bar İndüksiyon Motorlu Ağır Hizmet Basınçlı Yıkama Makinesi

Satıcı: 3 Çınar

95.062,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 95062.70
Michelin Mpx230hdr Trifaze 400Volt 7400Watt 230Bar İndüksiyon Motorlu Ağır Hizmet Basınçlı Yıkama Makinesi

Satıcı: Hirmanya

96.141,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 96141.90
Michelin Mpx230hdr Trifaze 400Volt 7400Watt 230Bar İndüksiyon Motorlu Ağır Hizmet Basınçlı Yıkama Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

100.079,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 100079.50
Michelin MPX230HDR Trifaze 400Volt 7400Watt 230Bar İndüksiyon Motorlu Ağır Hizmet Basınçlı Yıkama Makinesi

Satıcı: Hirmanya

107.123,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 107133
Michelin Mpx230hdr Trifaze 400v 7400 W 230Bar Indüksiyon Motorlu Ağır Hizmet Basınçlı Yıkama Makinesi 107.523,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 107523.84
Michelin Trifaze 400Volt 7400Watt 230Bar İndüksiyon Motorlu Ağır Hizmet Basınçlı Yıkama Ma

Satıcı: 3 Çınar

108.728,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 108728.00
Michelin Trifaze 400Volt 7400Watt 230Bar İndüksiyon Motorlu Ağır Hizmet Basınçlı Yıkama Ma

Satıcı: Mavilim Elektronik

109.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 109020.00
Michelin MPX230HDR Trifaze 400Volt 7400Watt 230Bar İndüksiyon Motorlu Ağır Hizmet Basınçlı Yıkama Makinesi (KOT)

Satıcı: AUEdepon

109.644,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 109654

Michelin MPX230HDR Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Michelin MPX230HDR Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
900 lt/saat
60 °C
10 m
5 m
54.8 kg

Michelin MPX230HDR Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tekerlek Var
• Hortum Makarası Yok
• Dahili Deterjan Haznesi Var
• Hortum Uzunluğu 10 m
• Kablo Uzunluğu 5 m
• Ağırlık 54.8 kg
• Renk Seçenekleri Mavi
• Ek Aparatlar 5 Adet Nozul

Michelin MPX230HDR Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.