Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Var
Su Giriş Sayısı:

AR Lunetta 102118117 Eviye Bataryası Fiyatları

Ar Yak Lunetta Eviye (mutfak) Bataryası 102118117

Satıcı: Ucuza Malzeme

4.119,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 4119.20
Ar&Yak Lunetta Mutfak Evye Eviye Batyası Uzun Borulu 102118117

Satıcı: UCUZA MALZEME

4.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4149.00
Ar Lunetta Tek Gövde Eviye Mutfak Bataryası 102118117

Satıcı: DEKOSTAR

4.252,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 4252.56
Ar Lunetta Eviye (Mutfak) Bataryası 102118117

Satıcı: ECAWEBTR

4.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4330.00
Ar Lunetta Eviye Mutfak Bataryası 102118117

Satıcı: ECAWEBTR

4.331,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 4331.63
Ar Lunetta Eviye Bataryası 102118117 - Krom

Satıcı: UCUZA MALZEME | 17 yorum

4.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 4669.00
Ar-Yak Lunetta Eviye Bataryası 102118117 - Krom

Satıcı: MARKAFİYAT | 1 yorum

4.688,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 4688.00
AR Lunetta Tek Gövde Eviye/Evye Mutfak Bataryası 102118117 AR&YAK

Satıcı: DEKOSTAR

4.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 4898
Ar Lunetta Tek Gövde Eviye Mutfak Bataryası Eviye Bataryası 102118117

Satıcı: DEKOSTAR

4.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 4898
Ar Lunetta Eviye Mutfak Bataryası 102118117

Satıcı: dekostar

4.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 4888.00

AR Lunetta 102118117 Eviye Bataryası Fiyat Geçmişi

AR Lunetta 102118117 Eviye Bataryası Temel Özellikleri

Var

AR Lunetta 102118117 Eviye Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 210 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 252 mm

AR Lunetta 102118117 Eviye Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.