Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Yok

Artema Fold S A42532 Lavabo Bataryası Fiyatları

Artema Fold S A42532 Lavabo Bataryası

Satıcı: mkagrup

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 2799.00
Artema Fold S A42532 Lavabo Bataryası

Satıcı: Evdema

2.827,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 2827.68
Artema Fold S A42532 Lavabo Bataryası Krom

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

2.881,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 2881.00
Artema Fold S Lavabo Bataryası A42532

Satıcı: Evdema

2.911,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 2911.50
Artema A42532 Fold S Lavabo Bataryası

Satıcı: Serhat Yapı Market

2.974,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2974.40
Artema A42532 Lavabo Bataryası - Krom

Satıcı: Damla Yapıı

3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 3100.00
Artema Vitra Fold S A42532 Lavabo Bataryası, Krom

Satıcı: Serhat Yapı Dünyası

3.134,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 3134.05
Artema Fold S Lavabo Bataryası Krom

Satıcı: uygunbatarya

3.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3340.00
Artema Fold S Lavabo Bataryası Krom

Satıcı: RetroMix Yapı Tasarım

3.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3350.00
Artema Fold S Lavabo Bataryası

Satıcı: Serhat Yapı Market

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 3409
Artema Fold S Lavabo Bataryası A42532

Satıcı: Evdema

3.388,16 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3398.16
Artema Fold S, 3'lü Batarya Seti - A42532SET - Gri

Satıcı: ÜLKER YAPI MARKET | 4 yorum

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 12500.00

Artema Fold S A42532 Lavabo Bataryası Fiyat Geçmişi

Artema Fold S A42532 Lavabo Bataryası Temel Özellikleri

Yok
Su Tasarrufu:
Var
Su Giriş Sayısı:

Artema Fold S A42532 Lavabo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Su Tasarrufu Var
• 360° Döner Boru Yok
• Debi 9 lt/dk
• Çalışma Basıncı 10 bar
• Kartuş 35 mm
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 105 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 90 mm

Artema Fold S A42532 Lavabo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.