Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Var

Artema Maestro Pro A42152 Eviye Bataryası Fiyatları

Artema Maestro Pro A42152 Eviye Bataryası, Krom - Gri

Satıcı: Hepsiburada | 72 yorum

7.455,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 7455.56
Artema Maestro Pro A42152 Eviye Bataryası, Krom

Satıcı: Amazon.com.tr

7.455,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 7465.56
Artema Maestro Pro A42152 Eviye Bataryası Krom

Satıcı: yetkinmuhendislik

7.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 7745.00
Artema Maestro Pro A42152 Eviye Bataryası Krom

Satıcı: serhatyapidünyasi

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 7799.00
A42152-Artema Maestro Pro Eviye Bataryası - Krom

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

8.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 8170.00
A42152-Artema Maestro Pro Eviye Bataryası - Krom

Satıcı: Zorsu Yapı

8.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 8400.00
Artema A42152 Maestro Pro Mutfak Bataryası

Satıcı: Serhat Yapı Market

8.564,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 8564.50
Artema Maestro Pro Eviye Mutfak Bataryası - A42152

Satıcı: ZORSU YAPI

8.760,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 8760.60
Artema Maestro Pro Eviye Bataryası Krom

Satıcı: RetroMix Yapı Tasarım

8.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 8990.00
Artema Maestro Pro A42152 Eviye Bataryası, Krom - Renkli

Satıcı: fabrika seramik

9.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 9250.00
Artema Maestro Pro Eviye Bataryası Krom

Satıcı: AL-BA HOME

9.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 9300.00
Artema A42152 Maestro Pro Krom Eviye Bataryası 11.557,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 11557.76

Artema Maestro Pro A42152 Eviye Bataryası Fiyat Geçmişi

Artema Maestro Pro A42152 Eviye Bataryası Temel Özellikleri

Var
Su Giriş Sayısı:

Artema Maestro Pro A42152 Eviye Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 215 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 214 mm

Artema Maestro Pro A42152 Eviye Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.