Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Var

Artema Minimax S A42091 Eviye Bataryası Fiyatları

Artema Minimax S A42091 Eviye Bataryası, Krom

Satıcı: Amazon.com.tr

4.108,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 4118.8
A42091-Artema Minimax S Eviye Bataryası - Krom

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

4.343,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 4343.00
Artema A42091 Minimax S Eviye Bataryası Krom

Satıcı: ozcanyapi

4.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 4455.00
Vitra, Artema Minimax S Krom Mutfak Bataryası, Model:a42091

Satıcı: BSK ONLINE

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 4499.00
Artema A42091 Minimax S Eviye Bataryası Krom

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 4500.00
Artema Minimax S A42091 Eviye Bataryası, Krom

Satıcı: Ergün İnşaat

4.873,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4873.00
Artema A42091 Minimax S Eviye Bataryası

Satıcı: ADA DEKOR

4.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4890.00
Artema Minimax S Eviye Mutfak Bataryası, Krom

Satıcı: AL-BA HOME

4.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 4890.00
Artema A42091 Minimax S Eviye Bataryası - Krom

Satıcı: AYDOGDU YAPI | 36 yorum

4.894,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 4894.00
A42091-Artema Minimax S Eviye Bataryası - Krom

Satıcı: Deppo Market

4.945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 4945.00
Artema A42091 Minimax S Krom Eviye Bataryası 5.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5750.00
Artema Minimax S A42091 Eviye Bataryası, Krom - Renkli

Satıcı: Venüs yapı marketi

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 6199.00

Artema Minimax S A42091 Eviye Bataryası Fiyat Geçmişi

Artema Minimax S A42091 Eviye Bataryası Temel Özellikleri

Var
Su Tasarrufu:
Var
Su Giriş Sayısı:

Artema Minimax S A42091 Eviye Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Su Tasarrufu Var
• 360° Döner Boru Var
• Debi 9 lt/dk
• Çalışma Basıncı 10 bar
• Kartuş 35 mm
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 208 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 245 mm

Artema Minimax S A42091 Eviye Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.