Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Giriş Sayısı:

Artema Root Round A42721 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyatları

Artema Root Round A42721 Sıva Üstü Ankastre Lavabo Bataryası

Satıcı: bodrum-akel

4.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 4390.00
Artema Root Round Ankastre Lavabo Bataryası (Sıva Üstü Grubu), krom

Satıcı: GEYLANİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 4499.00
A42721-Artema Root Round Ankanstre Lavabo Bataryası - Krom

Satıcı: NewBanyo

4.837,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 4837.15
Artema Root Round A42721 Sıva Üstü Ankastre Lavabo Bataryası

Satıcı: akdumanvitra

4.844,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 4844.70
Artema Root Round Ankastre Lavabo Bataryası (Sıva Üstü Grubu), krom

Satıcı: AKDUMAN İÇ MİMARLIK LTD ŞTİ

5.383,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 5383.00
A42721-Artema Root Round Ankanstre Lavabo Bataryası - Krom

Satıcı: Ankastrend

6.476,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 6476.89
Artema A42721 Root Round Ankanstre Krom Lavabo Bataryası 6.913,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 6913.53
Artema A42721 Root Round Ank. Lavabo Bataryası - Krom

Satıcı: Factor Yapı Marketler

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 6999.00
Artema Root Round A42721 Ankastre Lavabo Bataryası Seti, Krom

Satıcı: DECORART | 3 yorum

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 7699.00

Artema Root Round A42721 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

Artema Root Round A42721 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

Artema Root Round A42721 Lavabo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Yok
Bağlantı Deliği:
1 Delikli

Artema Root Round A42721 Lavabo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 170 mm

Artema Root Round A42721 Lavabo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.