Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Su Giriş Sayısı:
Bağlantı Deliği:
1 Delikli

Artema Root Round A42727 Banyo Bataryası (Krom) Fiyatları

Artema Root Round A42727 Ankastre Banyo Bataryası Sıva Üstü Krom

Satıcı: egedizaynyapi

2.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 2880.00
Artema Root Round Ankastre Banyo Bataryası (Sıva Üstü Grubu), krom

Satıcı: EGE DİZAYN YAPI

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 3000.00
Artema A42727 Ankastre Banyo Bataryası (Sıva Üstü Grubu)

Satıcı: Ege Dizayn Yapı

3.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 3150.00
Artema Root Round A42727 Ankastre Banyo Bataryası, Sıva Üstü, Krom

Satıcı: InteriaDesignStore | 2 yorum

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 3199.00
Artema Root Round A42727 Ankastre Banyo Bataryası Sıva Üstü Krom

Satıcı: EnarHome

3.354,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 3354.86
A42727 - Artema Root Round Ankastre Banyo Bataryası (Sıva Üstü) - Krom

Satıcı: NewBanyo

3.551,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 3551.99
A42727 - Artema Root Round Ankastre Banyo Bataryası (Sıva Üstü) - Krom

Satıcı: EnarHome

3.639,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 3639.73
Artema Root Round Ankastre Banyo Bataryası (Sıva Üstü Grubu), krom

Satıcı: EnarHome

3.866,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3866.00
Artema Root Round Ankastre Banyo Bataryası Sıva Üstü Krom A42727

Satıcı: BanyoLine

4.404,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4404.00

Artema Root Round A42727 Banyo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

Artema Root Round A42727 Banyo Bataryası Ürün Ailesi

Artema Root Round A42727 Banyo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

1 Delikli

Artema Root Round A42727 Banyo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Su Giriş Sayısı 2 Giriş
• Bağlantı Deliği 1 Delikli

TASARIM

Artema Root Round A42727 Banyo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.