Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Var

Artema Solid S A42148 Eviye Bataryası Fiyatları

Artema Solid S Eviye Bataryası A42148

Satıcı: Bodrum Akel

3.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 3360
Artema Solid S Eviye Bataryası A42148 - Krom

Satıcı: RetroMix Yapı Tasarım

3.239,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 3239.67
Artema Solid S Eviye Bataryası A42148

Satıcı: uygunbatarya

3.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 3349.00
Artema Solid S Eviye Bataryası A42148

Satıcı: bodrum-akel

3.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3349.00
Artema Solid S Eviye Bataryası A42148 - Krom

Satıcı: uygunbatarya

3.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 3359.00
Artema A42148 Solid S Eviye Bataryası

Satıcı: Serhat Yapı Market

3.380,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3380.10
A42148-Artema Solid S Eviye Bataryası - Döner Borulu - Krom

Satıcı: Uygun Batarya

3.439,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 3439.14
A42148-Artema Solid S Eviye Bataryası - Döner Borulu - Krom

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

3.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 3440.00
Artema Solid S A42148 Mutfak Bataryası

Satıcı: Aydoğdu Yapı

3.548,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3548.10
Artema A42148 Solid S Eviye Bataryası Krom Kaplama Tezgah Montajı İçin 360° Döner Başlık - Gri

Satıcı: BodruMakel | 815 yorum

3.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 3700.00
Artema Solid Eviye Bataryası A42148 - Gümüş

Satıcı: Banyo Batarya Dünyası | 2 yorum

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 4000.00

Artema Solid S A42148 Eviye Bataryası Fiyat Geçmişi

Artema Solid S A42148 Eviye Bataryası Temel Özellikleri

Var
Su Giriş Sayısı:

Artema Solid S A42148 Eviye Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 168 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 165 mm

Artema Solid S A42148 Eviye Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.