Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Yok

Artema Solid S A42440 Lavabo Bataryası Fiyatları

Artema A42440 Solid S Lavabo Bataryası

Satıcı: Serhat Yapı Market

2.523,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2523.60
Artema Solid S A42440 Lavabo Bataryası

Satıcı: evdeniste

2.533,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 2533.87
Artema Solid S A42440 Lavabo Bataryası

Satıcı: serhatyapidünyasi | 1157 yorum

2.654,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 2654.10
Artema Solid S Lavabo Musluk Bataryası A42440 Çift Girişli

Satıcı: BanyoLine

2.846,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2846.50
Artema Solid S Lavabo Bataryası A42440

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

2.892,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 2892.50
Artema Solid S Lavabo Bat. A42440

Satıcı: Evdeniste

2.923,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 2923.99
Artema A42440 Solid S Krom Lavabo Bataryası Aç - Kapa Özellikli Estetik Tasarım

Satıcı: serhatyapimarket | 2305 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 2999.00
Artema Solid S Lavabo Bataryası

Satıcı: RetroMix Yapı Tasarım

3.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 3070.00
Artema Solid S Lavabo Bataryası

Satıcı: uygunbatarya

3.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3075.00
Artema A42440 Solid S Krom Lavabo Bataryası 3.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3180.00
Artema Solid S Lavabo Bataryası A42440

Satıcı: ACARLAR ONLINE

4.071,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4081

Artema Solid S A42440 Lavabo Bataryası Fiyat Geçmişi

Artema Solid S A42440 Lavabo Bataryası Temel Özellikleri

Yok
Su Tasarrufu:
Var
Su Giriş Sayısı:

Artema Solid S A42440 Lavabo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Su Tasarrufu Var
• 360° Döner Boru Yok
• Çalışma Basıncı 10 bar
• Kartuş 35 mm
• Perlatör Gizli
• Su Giriş Sayısı 1 Giriş

TASARIM

Artema Solid S A42440 Lavabo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.