Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Var

Artema Solid S A42442 Lavabo Bataryası Fiyatları

Artema Solid S Döner Borulu Lavabo Bataryasi

Satıcı: RetroMix Yapı Tasarım

3.030,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 3030.00
Artema Solid S Döner Borulu Lavabo Bataryasi

Satıcı: uygunbatarya

3.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3079.00
Artema A42442 Solid S yüksek Lavabo Bataryası Döner Borulu

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

3.132,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 3132.00
Artema Solid S A42442 Lavabo Bataryası

Satıcı: Evre Yapı

3.162,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 3162.70
Artema Solid S A42442 Döner Borulu Lavabo Bataryası

Satıcı: uygunbatarya

3.323,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 3323.40
Artema Solid S A42442 Döner Borulu Lavabo Bataryası

Satıcı: NESTYAPI

3.328,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 3328.20
Artema Solid S Döner Borulu Lavabo Bataryası (A42442)

Satıcı: Evdeniste

3.371,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 3371.80
Artema Solid S Döner Borulu Lavabo Bataryası (A42442)

Satıcı: nalburcenter

3.386,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 3386.90
Artema A42442 Solid S Yüksek Lavabo Bataryası Döner Borulu - Krom

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 3600.00
Artema A42442 Solid S Döner Borulu Krom Lavabo Bataryası 4.111,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 4111.00
Artema Solid S Lavabo Bataryası Döner Borulu A42442

Satıcı: Evdema

5.565,82 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5575.82

Artema Solid S A42442 Lavabo Bataryası Fiyat Geçmişi

Artema Solid S A42442 Lavabo Bataryası Temel Özellikleri

Var
Su Tasarrufu:
Var
Su Giriş Sayısı:

Artema Solid S A42442 Lavabo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Su Tasarrufu Var
• 360° Döner Boru Var
• Debi 5.7 lt/dk
• Çalışma Basıncı 10 bar
• Kartuş 35 mm
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

Artema Solid S A42442 Lavabo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.