Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
Su Tasarrufu:
Var

Artema Solid S A42444 Banyo Bataryası Fiyatları

Artema Solid S Banyo Bataryası A42444

Satıcı: serhatyapidünyasi

3.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 3739.00
Artema Solid S A42444 Banyo Bataryası

Satıcı: Aydoğdu Yapı

3.862,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3862.00
Artema Solid S A42444 Banyo Bataryası

Satıcı: Serhat Yapı Market

3.876,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3876.00
Artema Solid S Banyo Bataryasi

Satıcı: ASİL BANYOVİT

3.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3997.00
Artema Solid S Banyo Bataryasi

Satıcı: EKiP

3.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3998.00
Artema Solid S Banyo Bataryası A42444

Satıcı: DECORART

4.049,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 4049.10
Artema Solid S Banyo Bataryası

Satıcı: DMR YAPI MARKET

4.229,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 4229.06
A42444-Artema Solid S Banyo Bataryası - Krom

Satıcı: Uygun Batarya

4.299,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 4299.14
Artema A42444 Solid S Krom Banyo Bataryası 4.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4580.00
Artema (-A42444-) Batr.-Solid-(S) Banyo

Satıcı: HEDEF BOYA VE YAPI MARKET

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 5000.00
Artema Solid S Banyo Bataryası A42444 Krom Malzeme ile Su Tasarrufu Sağlayan Fonksiyonel Tasarım

Satıcı: NEYAK

5.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 5950.00

Artema Solid S A42444 Banyo Bataryası Fiyat Geçmişi

Artema Solid S A42444 Banyo Bataryası Temel Özellikleri

Var
Su Giriş Sayısı:
Bağlantı Deliği:
2 Delikli

Artema Solid S A42444 Banyo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Su Tasarrufu Var
• Çalışma Basıncı 10 bar
• Kartuş 35 mm
• Perlatör Gizli
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş
• Bağlantı Deliği 2 Delikli

TASARIM

Artema Solid S A42444 Banyo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.