Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Var

Artema Split Dual Flow A42144 Eviye Bataryası Fiyatları

Artema Split Dual Flow Eviye Bataryası A42144, 360° Dönebilen, Krom, Çift Fonksiyonlu Başlık, Tezgah Üstü Montaj - Gri

Satıcı: HugeRise | 657 yorum

7.030,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 7030.10
Artema Split Dual Flow Eviye Bataryası A42144, 360° Dönebilen, Krom, Çift Fonksiyonlu Başlık, Tezgah Üstü Montaj - Gri

Satıcı: serhatyapimarket | 657 yorum

7.034,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 7034.25
Artema Split A42144 Dual Flow Eviye Bataryası Krom

Satıcı: bataryamarket

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 7299.00
Artema Split A42144 Dual Flow Eviye Bataryası Krom

Satıcı: serhatyapidünyasi | 196 yorum

7.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 7340.00
Artema Split A42144 Dual-Flow Arıtmalı Krom Mutfak Bataryası

Satıcı: YETKİN MÜHENDİSLİK

7.498,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 7498.90
Artema A42144 Split Dual-Flow Mutfak Bataryası

Satıcı: Serhat Yapı Market

7.662,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 7662.70
A42144-Artema Split Dual Flow Eviye Bataryası - Krom

Satıcı: Serhat Yapı Dünyası

7.672,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 7672.50
A42144-Artema Split Dual Flow Eviye Bataryası - Krom

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

7.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 7740.00
Artema MASTERLİNE SPLIT DUAL EVİYE BATARYASI KROM (A42144)

Satıcı: AL-BA HOME

8.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 8375.00
Artema MASTERLİNE SPLIT DUAL EVİYE BATARYASI KROM (A42144)

Satıcı: bataryamarket

8.445,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 8445.00
Artema A42144 Split Dual Flow Krom Eviye Bataryası 8.916,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 8916.00

Artema Split Dual Flow A42144 Eviye Bataryası Fiyat Geçmişi

Artema Split Dual Flow A42144 Eviye Bataryası Temel Özellikleri

Var
Su Giriş Sayısı:

Artema Split Dual Flow A42144 Eviye Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 237 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 312 mm

Artema Split Dual Flow A42144 Eviye Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.