Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Var

Artema Verona A4215406 Eviye Bataryası (Krom) Fiyatları

Artema Verona A4215406 Eviye Bataryası, Saten Krom - Gri

Satıcı: Hepsiburada | 130 yorum

5.908,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5908.00
A4215406-Artema Verona Eviye Bataryası - Fırçalanmış Nikel

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

6.351,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 6351.00
Artema Verona Eviye Bataryası Saten A4215406

Satıcı: EGEYAPIGAZ

6.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 6480.00
Artema Verona Eviye Bataryası Saten A4215406

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

6.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 6570.00
Verona A4215406 Eviye Bataryası, Saten Krom

Satıcı: Ergün İnşaat

6.948,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6948.50
Artema Verona Klasik Eviye Mutfak Bataryası A4215406

Satıcı: BanyoLine

7.201,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 7201.70
Artema Eviye Bataryası Saten KromA4215406

Satıcı: NEST YAPI MALZEMELERİ

7.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 7209.00
Artema Verona A4215406 Eviye Bataryası, Saten Krom - Renkli

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

7.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 7400.00
Artema Verona A4215406 Eviye Bataryası Saten Krom

Satıcı: Damla Yapıı

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 7500.00
Artema Verona A4215406 Eviye Bataryası Saten Krom

Satıcı: alyap alsat

9.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9690.00

Artema Verona A4215406 Eviye Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

Artema Verona A4215406 Eviye Bataryası Ürün Ailesi

Artema Verona A4215406 Krom Eviye Bataryası Krom 5.908,00 TL
Artema Verona A4215433 Altın Eviye Bataryası Altın 7.140,00 TL

Artema Verona A4215406 Eviye Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Var
Su Giriş Sayısı:

Artema Verona A4215406 Eviye Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Var
• Debi 14 lt/dk
• Çalışma Basıncı 10 bar
• Kartuş 40 mm
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 198 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 265 mm

Artema Verona A4215406 Eviye Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.