Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Icon 102188037H Lavabo Bataryası Fiyatları

Eca İcon Ankastre Lavabo Bataryası Sıva Üstü Tek Rozet 102167601H-K

Satıcı: İNŞAATBİZİZ

5.579,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 5579.10
ECA İcon Ankastre Lavabo Bataryası Sıva Üstü Tek Rozet 102167601H-K

Satıcı: MAYTİCARET

7.142,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 7142.25
Eca İcon Krom Kireç Kırıcılı Hygiene Plus Sabit Lavabo Bataryası

Satıcı: enuygunkombi

7.687,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 7697.04
ECA İcon Lavabo Bataryası 102188037H

Satıcı: enuygunkombi

7.760,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 7760.64
Eca İcon Krom Kireç Kırıcılı Hygiene Plus Sabit Lavabo Bataryası

Satıcı: enuygunkombi

7.892,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 7892.10
Eca Icon 102188037H Lavabo Bataryası

Satıcı: KILIÇLARYAPI

7.999,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 7999.72
Eca Icon 102188037H Lavabo Bataryası

Satıcı: YapıMalzemeDünyası

8.549,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 8549.10
Eca Icon Lavabo Bataryası 102199037H

Satıcı: ekombimarket | 1 yorum

9.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 9089.00
e.c.a Icon Ankastre Lavabo Bataryası Tek Rozet Sıva Üstü +Sıva Altı - RENK - Krom

Satıcı: ARTIMİM YAPI MALZEMELERİ

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 9500.00
ECA İcon Lavabo Bataryası 102188037H

Satıcı: May Ticaret

11.250,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 11260

E.C.A. Icon 102188037H Lavabo Bataryası Fiyat Geçmişi

E.C.A. Icon 102188037H Lavabo Bataryası Temel Özellikleri

Yok

E.C.A. Icon 102188037H Lavabo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Yok
• Debi 5.7 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 140 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 160 mm

E.C.A. Icon 102188037H Lavabo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.