Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Var
Su Tasarrufu:
Var

E.C.A. Lia 102188887 Lavabo Bataryası Fiyatları

ECA Lia Kuğu Lavabo Bataryası 102188887

Satıcı: Amazon.com.tr

3.311,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 3321
Eca Lia Lavabo Bataryası Kuğu Borulu 102188887 8693261135936

Satıcı: Yapimalzemeciniz

3.327,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 3327.34
Eca Lia Kuğu Borulu Lavabo Bataryası 102188887

Satıcı: Yapimalzemeciniz

3.482,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 3482.10
Eca Lia Kuğu Lavabo Bataryası 102188887

Satıcı: YAPI MALZEMECİNİZ

3.533,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3533.10
Eca Lia Kuğu Borulu Lavabo Bataryası 102188887

Satıcı: fixir

3.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 3599.10
Eca Lia Lavabo Bataryası Kuğu Borulu 102188887 8693261135936

Satıcı: Ucuza Malzeme

3.606,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 3606.78
E.c.a. Lia 102188887 Kuğu Lavabo Bataryası

Satıcı: UCUZA MALZEME

3.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3669.00
ECA LIA Döner Kuğu Borulu Lavabo Bataryası 102188887 4.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4040.00
E.C.A Lıa Kuğu Borulu Lavabo Batarya 102188887

Satıcı: fixir | 18 yorum

4.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 4049.00
E.C.A Lia Kuğu Borulu Lavabo Bataryası 102188887 - Krom

Satıcı: AKG YAPI MALZEMELERİ

4.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 4440.00

E.C.A. Lia 102188887 Lavabo Bataryası Fiyat Geçmişi

E.C.A. Lia 102188887 Lavabo Bataryası Temel Özellikleri

Var
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Lia 102188887 Lavabo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 132 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 253 mm

E.C.A. Lia 102188887 Lavabo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.