Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Var
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Luna 102108953 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyatları

ECA Luna Kuğu Lavabo Bataryası 102108953

Satıcı: Amazon.com.tr

4.416,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 4426.42
Eca Luna Kuğu Döner Borulu Lavabo Bataryası 102108953 20 Yıl Garantili E.c.a.

Satıcı: Ucuza Malzeme

4.602,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 4602.75
Eca Luna Kuğu Lavabo Bataryası - 102108953

Satıcı: UCUZA MALZEME

4.637,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 4637.00
Eca Luna Lavabo Bataryası Kuğu Borulu 102108953

Satıcı: UCUZA MALZEME

5.014,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5014.00
Eca Luna Lavabo Bataryası 102108953

Satıcı: UCUZA MALZEME | 1 yorum

5.217,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 5217.00
Eca Luna Kuğu Lavabo Bataryası 102108953

Satıcı: UCUZAMALZEME

5.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 5389.00
Eca Luna Lavabo Bataryası Kuğu Borulu 102108953

Satıcı: ECAWEBTR

5.735,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 5735.20
ECA Luna Krom Lavabo Bataryası Kumandasız

Satıcı: atilimyapimarket | 1 yorum

6.162,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 6162.00
Eca Luna Kuğu Lavabo Bataryası 102108953

Satıcı: dnd-yapi

6.615,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 6615.00
Eca Luna Lavabo Bataryası Kuğu Borulu 102108953

Satıcı: ÇağdaşYapı

6.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 6899.00

Satıcı: MAYTİCARET

6.942,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 6942.00
ECA Luna Kuğu Döner Borulu Lavabo Bataryası 102108953 7.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 7800.00
ECA Luna Kuğu Döner Borulu Lavabo Bataryası 102108953 7.800,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 7810

E.C.A. Luna 102108953 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

E.C.A. Luna 102108953 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

E.C.A. Luna 102108953 Krom Lavabo Bataryası Krom 4.416,42 TL
E.C.A. Luna 102808953 Altın Lavabo Bataryası Altın 10.941,50 TL

E.C.A. Luna 102108953 Lavabo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Var

E.C.A. Luna 102108953 Lavabo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Var
• Debi 7.9 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 152 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 167 mm

E.C.A. Luna 102108953 Lavabo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.