Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Luna 108108054 Lavabo Bataryası Fiyatları

E.c.a Luna Fotoselli Lavabo Bataryası, Elektrikli, T Adaptörlü 108108054 - Krom

Satıcı: termaenerji

11.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 11989.00
ECA Fotoselli Lavabo Bataryası Elektrikli 108108054 Çift Su Girişli

Satıcı: fixir

11.969,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 11969.05
Eca Luna Fotoselli Lavabo Bataryası (T Adaptörlü) Elektrikli 108108054

Satıcı: UĞURYAPIMARKET | 1 yorum

12.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 12550.00
Eca Luna Fotoselli Lavabo Bataryası (T Adaptörlü) Elektrikli 108108054

Satıcı: DEKOSTAR

12.558,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 12568
Eca Luna Fotoselli Lavabo Bataryası Elektrikli T Adaptörlü 108108054

Satıcı: dekostar

12.771,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 12771.00
Eca Luna Fotoselli Lavabo Bataryası (T Adaptörlü) Elektrikli 108108054

Satıcı: DEKOSTAR

13.076,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 13076.10
Eca Luna Fotoselli Lavabo Bataryası (T Adaptörlü) Elektrikli, Krom, 108108054

Satıcı: Banyodizayn

13.235,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 13235.00
Eca Luna Krom Fotoselli Lavabo Bat Elektrikli T Adaptör 108108054

Satıcı: enuygunkombi

19.409,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 19419
E.C.A Luna Fotoselli Lavabo Bataryası 108108054

Satıcı: Kemer Banyo Market

20.025,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 20025.00

E.C.A. Luna 108108054 Lavabo Bataryası Fiyat Geçmişi

E.C.A. Luna 108108054 Lavabo Bataryası Temel Özellikleri

Yok

E.C.A. Luna 108108054 Lavabo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 100 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 130 mm

E.C.A. Luna 108108054 Lavabo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.