Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Var
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Luna Yüksek Tip 102108949 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyatları

Eca Luna Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102108949

Satıcı: ECAWEBTR

7.812,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 7812.50
Eca Luna Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102108949

Satıcı: ECAWEBTR

7.814,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 7814.20
e.c.a Luna Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102108949 - RENK - Krom

Satıcı: ARTIMİM YAPI MALZEMELERİ

8.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 8500.00
ECA Luna Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102108949

Satıcı: Amazon.com.tr

9.037,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 9047
Eca Luna Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102108949

Satıcı: ECAWEBTR

9.058,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 9058.00
ECA Luna Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102108949

Satıcı: enuygunkombi

9.838,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 9838.42
ECA Luna Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102108949

Satıcı: MAYTİCARET

11.347,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 11347.50
Eca Luna Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102108949

Satıcı: MAYTİCARET

11.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 11529.00
ECA Luna Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102108949 12.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 12750.00
Eca Luna Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102108949

Satıcı: May Ticaret

14.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 14450.00

E.C.A. Luna Yüksek Tip 102108949 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

E.C.A. Luna Yüksek Tip 102108949 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

E.C.A. Luna Yüksek Tip 102108949 Krom Lavabo Bataryası Krom 7.812,50 TL
E.C.A. Luna Yüksek Tip 102808949 Altın Lavabo Bataryası Altın 15.445,20 TL

E.C.A. Luna Yüksek Tip 102108949 Lavabo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Var

E.C.A. Luna Yüksek Tip 102108949 Lavabo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Var
• Debi 7.4 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 187 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 226 mm

E.C.A. Luna Yüksek Tip 102108949 Lavabo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.