Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Nita 102188034 Lavabo Bataryası Fiyatları

ECA Nita Lavabo Bataryası 102188034

Satıcı: Amazon.com.tr

4.162,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 4172.7
Eca Nita Lavabo Bataryası 102188034

Satıcı: KILIÇLARYAPI

4.210,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 4210.54
Eca Nita Lavabo Bataryası 102188034

Satıcı: hakhırdavat

4.222,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 4222.27
ECA NITA LAVABO BATARYA 102188034

Satıcı: KILIÇLAR YAPI

4.258,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 4258.39
Eca Nita Lavabo Bataryası 20 Yıl Garantili 102188034

Satıcı: ECAWEBTR

4.508,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4508.10
Eca 102188034 Nita Lavabo Bataryası, Krom, Lavabolarınızdaki Estetiklik

Satıcı: Smart Teknik Yapı

4.644,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 4644.00
Eca Nita Lavabo Bataryası 102188034

Satıcı: hakhırdavat

4.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 4750.00
Eca Nita Lavabo Bataryası 102188034

Satıcı: hakhırdavat | 15 yorum

4.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4750.00
Eca Nıta Lavabo Batarya 102188034

Satıcı: KILIÇLAR YAPI MARKET

4.784,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4784.70
ECA NITA LAVABO BATARYASI 102188034

Satıcı: May Ticaret

6.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 6160
ECA Nita Lavabo Bataryası 102188034 6.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6150.00
ECA Nita Lavabo Bataryası 102188034

Satıcı: May Ticaret

6.150,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 6160

E.C.A. Nita 102188034 Lavabo Bataryası Fiyat Geçmişi

E.C.A. Nita 102188034 Lavabo Bataryası Temel Özellikleri

Yok

E.C.A. Nita 102188034 Lavabo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Yok
• Debi 7 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 120 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 100 mm

E.C.A. Nita 102188034 Lavabo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.