Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Var
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Nita Kuğu 102188036 Lavabo Bataryası Fiyatları

Eca Nita Lavabo Bataryası Kuğu Borulu 102188036

Satıcı: altasseramik

3.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3525.00
Eca Nita Kugu Borulu Lavabo Bataryasi 102188036

Satıcı: AltasSeramik | 3 yorum

3.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 3900.00
ECA Nita Kuğu Borulu Lavabo Bataryası 102188036

Satıcı: snn.yapımalzemeleri

4.361,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4361.00
E.C.A Nita Kuğu Borulu Lavabo Bataryası 102188036

Satıcı: Ucuza Malzeme

4.423,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 4423.20
Eca Nita Kuğu Borulu Lavabo Bataryası (102188036)

Satıcı: UCUZA MALZEME

4.457,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 4457.00
Eca Nita Lavabo Bataryası Kuğu Borulu 102188036

Satıcı: Ergün İnşaat

4.782,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 4782.70
ECA Nita Kuğu Lavabo Bataryası 102188036

Satıcı: Amazon.com.tr

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 4910
Eca Nita Lavabo Bataryası Kuğu Borulu

Satıcı: snn.yapımalzemeleri | 2 yorum

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 4900.00
Eca Nita Lavabo Bataryası Kuğu Borulu 102188036

Satıcı: ECAWEBTR

5.459,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 5459.26
ECA Nita Kuğu Borulu Lavabo Bataryası 102188036 7.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7440.00
ECA Nita Kuğu Borulu Lavabo Bataryası 102188036 7.440,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 7450

E.C.A. Nita Kuğu 102188036 Lavabo Bataryası Fiyat Geçmişi

E.C.A. Nita Kuğu 102188036 Lavabo Bataryası Temel Özellikleri

Var

E.C.A. Nita Kuğu 102188036 Lavabo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Var
• Debi 7.5 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 146 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 167 mm

E.C.A. Nita Kuğu 102188036 Lavabo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.