Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Nita Orta Boy 102188041 Lavabo Bataryası Fiyatları

Eca Nita Orta Lavabo Bataryası 102188041 Gümüş

Satıcı: KILIÇLARYAPI

5.437,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5437.36
ECA NITA ORTA BOY LAVABO BATARYASI 102188041

Satıcı: KILIÇLAR YAPI

5.499,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 5499.15
Eca Nita Orta Boy Lavabo Bataryası 20 Yıl Garanti 102188041

Satıcı: ECAWEBTR

6.125,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6125.40
Eca Nıta Orta Boy Lavabo Bataryası 102188041

Satıcı: KILIÇLAR YAPI MARKET

6.178,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6178.80
E.C.A Nıta Orta Boy Lavabo Bataryası 102188041

Satıcı: kiliclaryapi

6.178,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 6178.82
Eca Nita Orta Lavabo Bataryası 102188041 Gümüş

Satıcı: dnd-yapi

7.101,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 7101.00
Eca Nita Orta Boy Lavabo Bataryası 102188041

Satıcı: ECAWEBTR | 3 yorum

7.108,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 7108.00
ECA Nita Orta Boy Tip Lavabo Bataryası 102188041

Satıcı: enuygunkombi

7.629,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 7629.79
ECA Nita Orta Boy Lavabo Bataryası 102188041 E.C.A. 20 Yıl Garantili

Satıcı: DND YAPI MARKET

7.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 7900
ECA Nita Orta Boy Tip Lavabo Bataryası 102188041 9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9000.00

E.C.A. Nita Orta Boy 102188041 Lavabo Bataryası Fiyat Geçmişi

E.C.A. Nita Orta Boy 102188041 Lavabo Bataryası Temel Özellikleri

Yok

E.C.A. Nita Orta Boy 102188041 Lavabo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Yok
• Debi 7 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 160 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 167 mm

E.C.A. Nita Orta Boy 102188041 Lavabo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.