Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Var
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Nita Spiralli 102118107 Eviye Bataryası Fiyatları

E.C.A Nita Spiralli Eviye Bataryası (.102118107)

Satıcı: Ucuza Malzeme

9.780,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 9780.81
Eca Nita Spilralli Eviye Mutfak Evye Bataryası 102118107

Satıcı: ECAWEBTR

9.973,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 9973.90
Eca Nita Spilralli Eviye Mutfak Eviye Bataryası 102118107

Satıcı: ECAWEBTR | 3 yorum

9.976,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 9976.90
Eca E.c.a. Nita Spiralli Eviye Bataryası (.102118107)

Satıcı: UCUZA MALZEME

10.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 10065.00
E.C.A Eca Nita Spiralli Eviye Bataryası 102118107 - Krom

Satıcı: UCUZA MALZEME | 15 yorum

11.326,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 11326.00
Eca Nita Spilralli Eviye Mutfak Eviye Bataryası 102118107

Satıcı: UCUZAMALZEME | 1 yorum

11.326,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 11326.00
E.C.A Nita Spilralli Eviye Bataryası 102118107 - Krom

Satıcı: ECAWEBTR | 3 yorum

11.565,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 11565.00
ECA Nita Spiralli Mutfak Eviye Bataryası 102118107 20 Yıl Garanti

Satıcı: enuygunkombi

12.448,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 12448.61
Eca NİTA SPİRALLİ EVİYE BATARYASI

Satıcı: ecayapimarketcom

13.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 13395.00
ECA Nita Spiralli Mutfak Eviye Bataryası 102118107 14.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 14490.00

E.C.A. Nita Spiralli 102118107 Eviye Bataryası Fiyat Geçmişi

E.C.A. Nita Spiralli 102118107 Eviye Bataryası Temel Özellikleri

Var

E.C.A. Nita Spiralli 102118107 Eviye Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Var
• Debi 7.8 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 198 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 196 mm

E.C.A. Nita Spiralli 102118107 Eviye Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.