Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Tiera 102108989 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyatları

Eca Tiera 102108989 Lavabo Bataryası

Satıcı: konseptyapimarket

3.977,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3977.10
Eca Tiera 102108989 Lavabo Bataryası

Satıcı: aydogduyapi

4.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 4419.00
ECA Tiera Lavabo Bataryası 102108989

Satıcı: Amazon.com.tr

4.474,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 4484.54
ECA Tiera Lavabo Bataryası 102108989 4.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 4700.00
E.C.A Tiera Lavabo Bataryası 102108989 8693261028757

Satıcı: Ucuza Malzeme

4.713,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 4713.24
E.C.A Tiera Krom Lavabo Bataryası 102108989

Satıcı: ŞAŞAL YAPI MARKET | 216 yorum

4.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 4750.00
Eca Tiera Lavabo Bataryası 102108989

Satıcı: UCUZA MALZEME

4.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 4849.00
E.C.A Tiera Sabit Lavabo Batarya (-102108989-) - Krom

Satıcı: vkcyapı | 1 yorum

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4900.00
E.c.a. Tiera 102108989 Lavabo Bataryası

Satıcı: DushBox

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 4999.00
Eca Tiera Lavabo Bataryası 102108989

Satıcı: ÇağdaşYapı

5.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 5209.00
Eca Tiera Lavabo Bataryası 102108989

Satıcı: UCUZA MALZEME

5.458,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5458.00
E.C.A Tiera Lavabo Bataryası 102108989

Satıcı: PAZARİÇİ

5.461,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 5461.32
ECA Tiera Lavabo Bataryası Mat Siyah Renkli 102108989C1 E.C.A.

Satıcı: May Ticaret

10.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 10180
ECA Tiera Lavabo Bataryası Mat Siyah 102108989c1 10.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

14 10170.00
ECA Tiera Lavabo Bataryası Mat Siyah Renkli 102108989C1

Satıcı: May Ticaret

10.170,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 10180

E.C.A. Tiera 102108989 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

E.C.A. Tiera 102108989 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

E.C.A. Tiera 102108989 Lavabo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Yok

E.C.A. Tiera 102108989 Lavabo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Yok
• Debi 7 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 132 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 119 mm

E.C.A. Tiera 102108989 Lavabo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.