Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Tiera Orta Boy 102188003 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyatları

Eca Tiera 102188003 Orta Boy Lavabo Bataryası

Satıcı: Yılmazlaryapımarket

5.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 5580.00
E.C.A 102188003 Tiera Orta Boy Lavabo Bataryası

Satıcı: Ucuza Malzeme

6.053,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 6053.37
Eca Tiera Orta Boy Lavabo Bataryası (20 Yıl Garantili) 102188003

Satıcı: UCUZA MALZEME

6.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 6269.00
E.C.A 102188003 Tiera Orta Boy Lavabo Bataryası

Satıcı: KILIÇLAR YAPI

6.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 6399.10
Eca Tiera 102188003 Orta Boy Lavabo Bataryası

Satıcı: KILIÇLARYAPI

6.472,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 6472.66
Eca Tiera Orta Boy Lavabo Bataryası 102188003

Satıcı: Yılmazlar Yapı | 22 yorum

6.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 6600.00
Eca Tiera Orta Boy Lavabo Bataryası 102188003

Satıcı: ECAWEBTR

7.334,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 7334.50
ECA Tiera Orta Tip Lavabo Bataryası Krom Renkli 102188003

Satıcı: Yapimalzemeciniz

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 7409
Eca Tiera Orta Boy Lavabo Bataryasi 102188003

Satıcı: BAŞARI ISITMA

8.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 8450.00
ECA Tiera Orta Boy Tip Lavabo Bataryası Krom 102188003 8.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 8970.00
ECA Tiera Orta Boy Lavabo Bataryası Mat Siyah Renkli 102188003C1 E.C.A.

Satıcı: DND YAPI MARKET

11.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 11400

E.C.A. Tiera Orta Boy 102188003 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

E.C.A. Tiera Orta Boy 102188003 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

E.C.A. Tiera Orta Boy 102188003 Lavabo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Yok

E.C.A. Tiera Orta Boy 102188003 Lavabo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Yok
• Debi 7 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 160 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 191 mm

E.C.A. Tiera Orta Boy 102188003 Lavabo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.